alexa Scroll to top
Please assign a menu to the primary menu location
google-seo-svg-1

GAZİANTEP WEB TASARIM VE SEO AJANSI

Lider firmaların SEO ve Web tasarım ihtiyaçlarını karşılayan ajansımız, mükemmel tasarım ve dijital pazarlama çözümleri sunmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda başarılı Google Reklam çözümleri üretiyoruz.

Aramalarda ilk sayfa garantisi verebilen dijital pazarlama ajansıyız.

Yanlış duymadınız! Arama motorlarında şehir ve sektörünüz de ilk sayfada olacak ve daha fazla müşterilere ulaşabileceksiniz.

SEO ile web siteniz daha fazla ziyaret edilir ve yeni müşteriler kazanırsınız. Biz Gaziantep‘de hizmet versek de İnternetin olduğu her yerdeyiz. Web tasarım ve SEO üzerine hizmet vererek, sitenizin bilinirliğini arttırabiliriz. Uzun vadeli çalışmalar ile web sitenizi istediğiniz anahtar kelimede ilk sayfaya yükseltebiliriz. İşini bilen ve bu işte profesyonel olmuş uzmanlarımız sayesinde ürün ve hizmetlerinizi %60 daha fazla insana ulaştıracağımıza garanti veriyoruz.

Çünkü biz sizi dinleyen, anlayan ve bu doğrultuda sonuç odaklı Web tasarım ve SEO hizmeti veren bir genç beyinli bir seo ekibiyiz.

seo uzmani

BİZ NELER

YAPARIZ

SEM (Tıklama Başı Ücretlendirme)

SEM (Tıklama Başı Ücretlendirme)

İstediğiniz kadar ve potansiyel müşterileri belli kriterler doğrultusunda bulmanıza yarayan sisteme SEM denir. Örnek vermek gerekirse yaş, cinsiyet, bölge gibi nitelendirebilmek mümkün.

Tıklama Başı Ödemeli Reklam (SEM)
SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO bir web sitenin İnternette görünmesini sağlayan en büyük etkendir. SEO hizmetimiz ile yeni müşterilere kolaylıkla ulaşabilir ve hizmet yada ürünlerinizi bu insanlara pazarlayabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Web Tasarım & Geliştirme

Web Tasarım & Geliştirme

Web sitenizin olup olmaması bir şeyleri değiştirmeye yetmez! Eksik yapılan tasarımlar, kullanıcı dostu olmayan içerikler sizi her zaman bir adım geriye götürür. Biz sıfırdan yada var olan web sitenizdeki eksiklikleri tespit ederek size sunum ve raporlama yapıyoruz.

Web Tasarımı Çözümleri
seo bilinirligi arttirin

SEO ile marka bilinirliğinizi arttırın

Arama motoru optimizasyonu ( SEO ) Web tasarım ve geliştirme üzerine size yardımcı olabileceğimiz bilgi ve deneyime sahip bir reklam ajansıyız. SEO uzmanlarımız sizin için web sitenizi ücretsiz bir şekilde seo analizi yaparak arama motorların da nasıl yükselmesi gerekeceğini anlatan detaylı bir rapor hazırlayabilir. Bu zamana kadar bir çok sektöründe lider olan firmalara SEO çözümleri sunmakla birlikte web site tasarımı konusunda geliştirmeler ve yeni modern tasarım çözümleri sunmuştur.

SEO ile Bilinirlik Arttırma

Arama motorları (” Google, Yandex ve Bing “) web sitenizin ön sıralarda olması yeni müşteri veya ziyaretçileri markanızın yada firmanızın çatısı altına toplamak için gereken tek şeydir. Bu yüzden SEO, firma bilinirliğini arttırmakla birlikte gelir düzeyinizi de arttırmaktadır. Çünkü yeni ziyaretçi daha fazla ürün veya hizmet satışı demektir. Gaziantep ve çevre illerde hizmet veriyorsanız ve yeni müşteri alanları oluşturmak istiyorsanız web tasarım ve seo çözümlerimiz size yeni müşteriler kazandırabilir.

Web Tasarım’dan Daha Fazlası Etkileşim

İçerik üretimi İnternet’de var olmanın temelidir, doğru içerikleri ziyaretçilere sunarak ziyaret eden kişileri iletişim sayfaya yönlendirmek bizim hedefimizdir. Özetlemek gerekirse, modern bir siteniz var ama içerik olarak (görsel, metinsel) zayıf ve siteyi ziyaret edenler doğru bilgileri alamayıp siteyi terk ediyor! bu size büyük zarar verir. Biz Gaziantep’in en başarılı reklam ajansı olarak gelen her ziyaretçiye doğru bilgileri ve okunabilir bilgileri en doğru ve sağlıklı şekilde sunmaktayız.

Sonuç Odaklı SEO Performansı

Gaziantep web tasarım ajansı aynı zaman da seo çalışmaları da yapmak zorundadır. Önceki dönemlere göre her gün yüz binlerce yeni site yayına giriyor ve rekabet artıyor. Bu yüzden yapılan her site tasarımı yetmemek ile birlikte yapılan SEO çalışmalarında sonuç vermesi gerekmektedir. Biz Baytronik olarak web sitenize yapılan gerekli iyileştirmeler sonrası yaptığımız SEO çalışmalarımız sonucu ilk sayfa garantisi vermekle birlikte 6 ay gibi kısa bir sürede mevcut müşteri yada iş sayınızı en az %25 arttırma garantisi veriyoruz. Hemde yaptığımız tüm işlerde sözleşme yaparak.

Bir Dakika'da SEO ve Web Tasarımı Anlamak

Size En iyi AI (Akıllı Senaryo) Oluşturalım.

Web tasarım çözümlerimiz ile mevcut var olan site tasarımlarınızı iyileştirebilir veya yeni bir web siteye yaptırabilirsiniz. Biz Gaziantep web tasarım hizmeti veren, aynı zamanda freelance tasarım hizmetini bünyesinde barındıran kurumsal web site tasarım hizmeti de vermekteyiz. Mobil ile tam uyumlu Responsive tasarımlara ev sahipliği yapmaktayız. Dijital bir ajans olduğumuz için aklınızdaki projeye uygun web tasarım çözümlerini daima bizde bulabilirsiniz.

Bir web tasarım sizin İnternet’deki itibarınızı belirler. Eğer site tasarımınız sizi yansıtmıyor ise ve dinamik bir web tasarımı değilse sitenizi ziyaret eden kişiler genellik ile sitenizi terk ederler. Biz Baytronik web tasarım olarak web sitenizi ziyaret eden kişilerin sizin ile iletişim ve etkileşim sağlamalarına yardımcı oluyoruz. Böylelikle web sitenizden yeni müşterilere ulaşabiliyorsunuz. Unutmayın Gaziantep ve çevre ilindeki kullanıcılar çoğunlukla bir web sitenin tasarımına öncelik vermektedir. Bunu elimizdeki sağlam raporlama ve analizler ile kanıtlayabiliriz. Çünkü bir kurumsal firmanın sitesi ağırlığını ve prestijini yansıta biliyorsa o firma güçlü bir firmadır.

Yaptığımız Web tasarım çözümleri aynı zamanda mobil uygulama çözümleri ile birlikte sunmaktayız. Google, Yandex gibi arama motorları ile tam uyumlu çalışmakla birlikte arama sonuçlarında ilk sayfa garantisi vermekteyiz. Kısaca biz Gaziantep web tasarım ajansları arasında en dinamik çözümler üretebilen vizyonu açık bir firmayız. Sonuç odaklı çalışma prensibimiz sizin başarılarınız olsun istiyoruz.

Baytronik Gaziantep şehrinde SEO ve Web tasarım çözümleri sunmakla birlikte sosyal medya hesaplarınız için biçilmiş kaftandır. Sosyal medya üzerinde sizi en iyi şekilde tanıtmaktayız. Sosyal medya ( Facebook, Youtube, Instagram ve Google ) reklam çözümleri ile anında yeni ziyaretçi ve potansiyel müşteri kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

gaziantep web tasarım

  • Profesyonel SEO ajansı
  • Gaziantep web tasarım
  • Gaziantep web tasarım ajansı
  • Gaziantep web tasarım şirketi
  • Gaziantep web tasarım firmaları
  • Gaziantep web yazılım

gibi bir çok kelimeler de başarılı ilk sayfa sonuçları almaktayız. Şuan sitemizi gezdiğiniz gibi yeni müşterileriniz de sizin sitenizi gezip iletişime geçmelerini sağlayacağımızı sözleşmeli olarak size taahhüt etmekteyiz.

BAZI
REFERANSLARIMIZ

SEO BLOG

Yerel SEO ile Google'da İlk Sayfa Garantisi

Yerel SEO; Çevrim içi ürün ve hizmet satmanızın en güçlü ve en gerekli aracıdır. Çünkü arama, iletişim ve etkileşim hızla değişiyor. Gaziantep Google aramalarının %68’i…

Mustafa Işık 5 Şubat 2020

Gaziantep SEO Ajansı Arayanlara

Profesyonel olarak Gaziantep SEO Ajansı arayanlar için mükemmel Google SEO çözümleri üretiyoruz. Referanslarımız dan ve başarı hikayelerimizden de anlaşılacağı üzerine biz SEO konusunda başarısını kanıtlamış…

Rabia Eminoğlu 2 Şubat 2020

9 Adımda Görüntüleri Optimize Ederek SEO Değerinizi Arttırın

Web sitenizdeki görüntüler, resimler ziyaretçilerinize veya okurlarınıza içeriğinizi ilgi çekici bir hal almasına yardımcı olur. Böylelikle yazınızı rahatlıkla okunur ve iletmek istediğiniz mesajı doğru bir…

Mustafa Işık 22 Ocak 2020

Müşterilerimiz Neler Söylediler

Mehmet Özbek
Google üzerinde web sitem çok gerideydi, bir kaç `` SEO Uzmanı `` adı altında hizmet veren firmalar ile çalıştım ama mevcut sitem daha da gerilemeye başladığını fark ettim! sonra ne kaybederim dedim ve Baytronik SEO Ajansı ile çalışmaya başladım. Şaka gibi ama şuan düşük arama hacimli kelimede ve yüksek potansiyel kelimelerde bile ilk sayfa ilk 3 sıralardayım. Web sitenizi sorgusuz sualsiz teslim edebileceğiniz bu firma gerçekten güzel işler çıkartıyor. Özellikle Mustafa beye teşekkürlerimi borç bilirim.

— Mehmet Özbek

TD International CEO

Meltem K.
E-ticaret sistemimden istediğim verimliliği alamıyordum, bir kaç arkadaşım seo konusunda bilgi vermişti bende Baytronik ekibi ile iletişime geçip durumu anlattığımda beni çok iyi dinleyip ne istediğimi anladılar. Yakın bir tarihte satışlarımı %180 arttırdım, bu bir başarıdan daha mükemmel birşey. E-ticaret seo paketini denedim ve bana birde stok takip yazılımı ile çözüm üreterek, mevcut ürünlerimin takibini rahatlıkla yapabiliyorum.

— Meltem K.

Hediyen var