domain alan adi

Domain yani Alan adı tescili markanızın İnternet adresidir. Baytronik internet hizmetlerinde alınan domainler sizin adınıza alınarak anında kullanıma açılmaktadır. Global olarak internetde var olmanıza başlangıç olan şey domaindir. Bölgesinde en uygun fiyatlı domain hizmeti Baytronik’de!

Domain Nedir?

Domain firmalar veya kişilerin internetteki kimliğidir.
alan adı adresleri olmadan internet sitesi açılır fakat .com, .net gibi uzantılara sahip olunmaz. Hostingin belirlediği ip adresleri ile sitelere ulaşılabilir. Ama bu kezde rakamlar arasında kaybolunur. Domain işte o rakamları ortadan kaldırır arada bir köprü oluşturur. Bizim domain adresimiz www.baytronik.com ve böylelikle dünyanın her yerinden bu adres üzerinden ulaşılabilir. Global bir adrese sahip olmak kolaydır. Alan adlarınızı tescil ettirerek internetteki kimliğinizi oluşturmuş olursunuz. Azami olarak 1 yıl olan domain adreslerini belirlediğiniz süre boyunca size ait olmuş olur. Eğer sizde internette var olmak istiyorsanız ilk önce domain yani kimliğinizi belirlemek zorundasınız.

Basit Yönetim

Alan Adı hesaplarınızı kolay yönetirsiniz, DNS ve Transfer gibi bir çok özelliği basit şekilde yönetirsiniz.

Ucuz Alan Adı Fiyatları

Sektöründe bir çok firmadan daha ucuz domain sağlamaktayız. Alan adına her hangi bir ek fiyat koymadan yıllık olarak kayıt ediyoruz.

7/24 Destek

Domain adresiniz için ücretsiz tranfer gibi bir çok alanda size yardımcı oluyoruz. Aynı zamanda tüm hizmetlerimiz gibi domain çözümümüze ücretsiz destek sağlıyoruz.

Domain web siteniz için özel olarak alınmış ve siteniz için özel bir isimdir. .Com ve .Net gibi bir çok uzantı ile satın alabilirsiniz.

Menü