Şehitkamil, Gaziantep
Profesyonel Creative Reklam Ajansı

E-Ticaret Web Tasarımı: Mobil Dostu, Kullanıcı Dostu.

Özel bir e-ticaret web sitesi ile daha fazla online trafik ve satış yapabilirsiniz. Baytronik, Magento, Opencart, Prestoshop, WordPress ve WooCommerce gibi platformlar için özel ve duyarlı tasarım, artı arama motoru optimizasyonu (SEO) içeren e-ticaret web sitesi geliştirme hizmetleri sağlar.

Bana Özel Teklif Gönderin
Image link

E-ticaret web sitesi tasarım ve geliştirme hizmetleri

E-ticaret çok rekabetli bir ortam, bu nedenle bizim e-ticaret web sitesi tasarım ve geliştirme hizmetlerimiz aşağıdakiler de dahil olmak üzere başarı için sağlam bir temel oluşturur:

  • Özel e-ticaret web tasarımı.
  • Özel e-ticaret geliştirme çözümleri.
  • Duyarlı tasarım.
  • Güvenli (HTTPS) web sitesi.
  • E-ticaret SEO.
  • Ve daha fazlası.

100’den fazla web sitesi referansı bulunan ve 2,4 milyondan fazla aylık ziyaretçi sunan SEO hizmeti ile Baytronik, e-ticaret web sitesi geliştirme hizmetleri için güvenilir bir seçim olacaktır.

Bugün bizim ile iletişim sayfamız aracılığı ile iletişime geçerek size mükemmel bir E-ticaret sitesi hakkında daha fazla bilgi verelim.

Ürün Yönetimi

Online işletmeler için e-ticaret hizmetimiz tamamen sizi düşünür. Ürün yönetiminden, stok yönetimine kadar birçok özellikle gelir. Örneğin dünyaca ünlü CMS sistemleri Magento, Opencart, Prestoshop gibi ücretsiz e-ticaret CMSleri bir işletmenin İnternet üzerinden ürün yapmasına yetecek birçok özellik sunar.

Tıpkı bir yerel mağazanın ihtiyacı olan her şeyi tek bir çatı altında bulabilirsiniz. Stok takipleri, müşteri bilgileri, yetkilendirme, ürün yönetimleri, satış istatistikleri, gelir ve gider bilgileri gibi birçok özelliği bu çatının altında bulacağınızdan hiçbir şüpheniz olmasın.

Vitrin ve Sipariş Butonları

Biz tam bir e-ticaret alt yapısı oluşturmak için kullanıcı deneyimlerinden yararlanırız.

Son derece özelleştirilebilir anahtar teslim e-ticaret çözümü sağlayan Baytronik, bu zamana kadar tasarladığı e-ticaret sitelerinin ziyaretçi analizlerinden güç alır.

Bir eticaret sitesinin en can alıcını bölümü kesinlikle ana sayfanın vitrinidir, tıpkı gerçek hayatta bir mağazanın vitrini gibi süslü ve göz alıcı olması şarttır.

Vitrini güzel olan bir site devamlı ziyaretçisini etkiler bu yüzden eticaret hizmetimizde başarılı vitrinler oluşturur ve vitrindeki ürünlere sipariş butonları koyarız. Böylelikle insanlar beğendikleri ürünleri kolayca sipariş ederler.

Ayrıca ürünlerinizde üyelikle sipariş, üyelik olmadan sipariş ve WhatsApp üzerinden sipariş gibi çeşitli butonları da kullanıma sunabiliriz. Kısacası kullanıcılarınızın istedikleri gibi siteniz üzerinden sipariş vermelerine olanak tanırız.

Ödeme Yöntemleri

Ürün satışlarında önemli konulardan birisi de hiç şüphesiz ödeme yöntemleridir. Genellikle insanlar yeni sitelerde ürün siparişi yaparken ödeme yöntemini kapıda ödeme olarak seçseler de, zaman içerisinde online ödeme tipine geçiş yaparlar. Bu gibi durumlarda şirket ya da firmanız için online ödeme sistemine dönmeniz gerekecektir.

Tüm yaptığımız e-ticaret sitelerini varsayılan olarak sanal pos seçeneği ile gelir. Siz ne zaman isterseniz online ödeme kullanıma sunulur. İstediğiniz banka ya da ara kuruluşlarla anlaşma yapabilir, uygun komisyon karşılığında sanal pos sistemini, siteniz için kullanıma sunabilirsiniz.

Dijital Pazarlama & SEO

Online mağaza (e ticaret) siteleri arama motoru için kesinlikle optimize edilmelidir. Kısaca SEO alt yapısı sağlam olan web sitesi bu pastadan büyük bir dilim alabilir.

Kanıtlanmış arama motoru optimizasyonu veya SEO, stratejileri kullanarak mağaza optimize edeceğiz. Ayrıca, yalnızca trafiği değil, dönüşümlerinizi de artırdığınızdan emin olmak için kanıtlanmış diğer dijital pazarlama stratejilerini de uygulayacağız.

Telefon Satış ve Onarım Şirketi - Hollanda

``Beklentilerimiz yüksekti ve hayal kırıklığına uğramadık. Baytronik ustaca bir tasarım oluşturdular, hem zaman hem de tecrübelerini bize ayırdılar. Tamamen kullanıcıyı düşünülmüş tasarım çizgilerimiz ile rahatlıkla ürün satışlarımızı gerçekleştirebiliyoruz.``

PhoneLand

Telefon Satış ve Onarım Şirketi - Hollanda
E-Ticaret Büyüme Hacimi

İnternet, en işlek cadde üzerinde bulunan bir mağazanızdan daha işlektir.

E-ticaretin genel ticarete hacmine baktığımızda, 2019’da 105,9 milyar TL’de 8,5 milyar TL, 2020’de ise 104,1 milyar TL’de 18,7 milyar TL olduğunu görüyoruz. 2019’un ilk 6 ayında bu oran yüzde 8,4 iken, 2020’nin ilk ayında yüzde 14,2 oluyor.

E-ticaret her geçen gün daha da büyüyor. Peki siz bu büyük pastadan hakkınızı alacak mısınız? Hemen şimdi iletişime geçerek başarılı bir e-Ticaret’e adım atın.

Mükemmel

E-Ticaret Yazılımı

Esnek ve güçlü altyapı ile hemen ürünlerinizi internet üzerinden satışına başlayabilirsiniz.
Image link

Baytronik E Ticaret çözümleri, çok güçlü özelliklere sahip birçok harika tasarım düzeni içerir, şaşırtıcı ve modern tasarımla dakikalar içinde size lazım olacak birçok eklentiyi etkinleştirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tasarım
0%
Performans
0%
Kullanım Kolaylığı
0%
Çok Hızlı
E-Ticaret web siteniz Dünya standartlarının üstünde bir hıza sahip olur.
Teknik Destek
Günün her saati teknik destek almak istediğinizde biz burada olacağız.

İstediğiniz modülü etkileştirip gerekli düzenlemeyi yapıp kullanmaya başlayın. Neredeyse sınırsız eklentilere ücretsiz erişim sağlayın.

İletişim Modülleri
WhatsApp’tan hemen ara gibi birçok modülü aktif edip her kanal üzerinden insanlar size rahatlıkla iletişime geçmelerini sağlayın.
Ödeme Modülleri
Kredi kartından, kapıya ödeme sistemine kadar onlarca modül ile E-ticarete başlayın.
Görsel ve Video Modülleri
Galeriler oluşturun, video oynatma listelerine kadar birçok modüle ücretsiz erişim sağlayın.
Ürün Modülleri
Renk, beden, cins, sipariş durumu gibi sayısız ve işe yarar modülleri kişiselleştirin.
Image link

Devamlı reklam vermekten kurtulmanız için tüm yaptığımız E Ticaret siteleri Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında başarı elde etmenize yardımcı olan SEO çalışması ile birlikte gelir.

Kullanıcı Odaklı Sayfalar
0%
Mobil Uyumlu
0%
Sesli Aramalar ve Öne Çıkan Ürünler
0%
Detaylı Ürün Filtreleme Sistemi
Tüm ürünler için detaylı filtreleme sistemi ile aranılan her ürüne kolay ulaşım.
Sosyal Medya Entegrasyonu
Tüm sosyal medyalarınızla entegreli çalışan bir e-ticaret yazılımı düşünün.
Sesli Aramalara Uyumlu
Google Chrome gibi tarayıcıların desteklediği sesli aramalarda ön planda gözükün.
Analizler
Tüm yaptığınız satışlardan, sitenizi gezen insanların analizine kadar birçok rapor yönetim panelinizde.
Image link

Hazır mısınız? Ürünlerinizin Satışlarına Bugün Başlayın!

1 gün içinde hazır olacak e-ticaret siteniz ile satışlara başlayın. Üstelik bugün iletişime geçenlere %25 indirim imkanı.
Hemen İletişime Geçin