alexa Scroll to top
Please assign a menu to the primary menu location

Yerel SEO ile Google’da İlk Sayfa Garantisi


Mustafa Işık - 5 Şubat 2020 - 0 Yorum

Yerel SEO; Çevrim içi ürün ve hizmet satmanızın en güçlü ve en gerekli aracıdır. Çünkü arama, iletişim ve etkileşim hızla değişiyor. Gaziantep Google aramalarının %68’i mobil üzerinden yapılmakta ve insanlar etrafındaki işletmelere ulaşmayı hedeflemektedir.

Google üzerinde işletmenizi yerel aramalarda ilk 3 sıraya taşıyabilmeniz kritik önem arz eder. Çünkü arama yapan insanlar genellikle bu ilk 3 sıraya odaklanır ve bunlar ile iletişime geçerler. Biz Baytronik olarak Gaziantep ilinde Google çalışmaları yapan ve bu çalışmalar ile müşterilerine Google SEO hizmeti sağlayan ve bu yönde hız kesmeden kaliteli ve profesyonel hizmet sağlayan bir ajanssız. Yaptığımız her işte web tasarım ve dijital pazarlama hizmetlerinde etikliği bozmadan, profesyonellikten taviz vermeden ilk sayfa ve ilk sıraları zorlayan seo uzmanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Gaziantep Google Ajansı

Ayrıca Gaziantep’de Google üzerinden arama yapan kişilerin 4 kişiden 3’u firma ile iletişime geçiyor ve ihtiyaçları için destek istiyor. Bu yüzden küçük ve orta ölçekli firmaların Google reklamlarına önem vermesi, işlerinde büyük bir artış olacağının hiç bir şüphemiz yok.

gaziantep-google-reklam-ajansi
Yerel SEO Çalışmanın Önemi

İnsanlar genellikle Google aramalarında yerel işletmelere daha fazla güvenmektedir. Gaziantep Google arama sonuçlarında firmanızı değerlendirmeleri, yıldızlama ve Google harita yorumlarına göre firmalar ile iletişime geçmektedir. Biz sizi en iyi şekilde reklamınızı yaparak, daha fazla müşteri kazanmanıza yardımcı olabiliriz.

gaziantep-seo-ajansi
Gaziantep Google Reklam Ajansı

Google üzerinde size ne gibi faydalar sağlarız?

  • İşletmeniz ile ilgili gerçek müşterilerden çok sayıda olumlu oy ve inceleme aldırırız. Kullanıcılar sizi sevmeye başladığında Google işletmenizi sever ve sitenizi çok sıklıkla ziyaret eder.
  • Harita üzerinde size yorum yazıldığında olumlu ve olumsuz tüm yorumları değerlendirir, yanıtlar ve gelecek müşterileriniz için iyi ve kalıcı bir izlenim bırakmasına yardımcı oluruz.
  • Çalışma saatlerinizi günceller, ürün ve hizmetlerinizi Google haritaları üzerinde paylaşır ve daima güncel tutarız.
  • Web siteniz için kalıcı bağlantılar oluştururuz ve sitenizi üst sıralara taşırız.
  • İstediğiniz anahtar kelimelerinde Google Reklam çalışmaları gerçekleştirir ve sizi sektörünüzde en bilinir firma haline getirebiliriz.
  • Google Business ve Google Haritalarında mükemmel çözümler üreterek, ilk sayfa garantisi verebiliriz.

Aradığınız gerçekten profesyonel bir Gaziantep SEO ajansı ise bizim ile iletişime kesinlikle geçmelisiniz. İşimizi görünce bizlere hayran olacağınıza eminiz.

Author avatar

Mustafa Işık

https://www.baytronik.com/
Baytronik SEO ajansı kurucusu. bir çok start-up girişimi bulunmaktadır. Aktif olarak bilgisayar ve müzik ile ilgileniyor.

Okumaya Değer İçerikler

Düşüncelerini paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir