alexa Scroll to top
Please assign a menu to the primary menu location

Ekibi ile Maskotu ile Karşınızda Baytronik

baytronik

Baytronik'den Merhaba

Gaziantep – Şehitkamil merkezli hizmet veren Baytronik Web Tasarım Hizmetleri, 2013 yılından bugüne kadar Alan adı servisleri, web tasarım, SEO, e-ticaret gibi ürünlerle web tasarım sektöründe hizmet vermektedir.

Referanslarımızdan da anlaşılacağı gibi biz hedef ve sonuç odaklı çalışan bir ekibiz. Bizimle ilk iletişime geçtiğinizde sizi istediğiniz çözüme ulaşmanızı sağlıyoruz. Her Müşterimiz için gereken bilgilere sahip, bu bilgileri en iyi ve anlaşılır şekilde sizi bilgilendirebilecek gerekirse görsel olarak size sunum yapabilecek güçteyiz.

Biz sizi dinleyen, anlayan ve sizin isteğiniz doğrultusunda hizmetlerimizi şekillendiren bir ekibiz

Biz  bir ekibiz.

Ekibimiz

Her biri alanında deneyimli ve uzman

Rabia Eminoğlu

Teknik SEO’ya meraklı, Web Analytics ve Grafik Tasarım alanlarına büyük ilgisi var ve tam bir kedi annesi.

Rabia Eminoğlu

CUSTOMER SUCCESS ANALYST

Mustafa Işık

Uzun bir zaman SEO üzerine çalıştı ve bir çok projede görev aldı. Genç girişimci ve tam bir doğa dostu. Müzik dinlemeye bayılır iş yaparken, Aktif olarak bir çok internet projesine destek sağlıyor.

Mustafa Işık

JR. SEO ANALYST

Ömer Karaçay

Arka plan da durmadan çalışan, hayatını bir bilgisayara entegre eden asosyal görüntüye sahip, bazı durumlarda 404 hatası veren canlı. Aslında sevecen olduğu kadar tam bir kod düşmanı.

Ömer Karaçay

FRONTEND DEVELOPER

Mecnun

İnanılmaz şekilde doğduğu andan itibaren hiç doymak nedir bilmedi. Doğasına aykırı yaşayan kuşların kankası ve Genç kızların sevgilisi.

Mecnun

CATHOOD

Blog yazılarımız

Yerel SEO ile Google'da İlk Sayfa Garantisi

Yerel SEO ile Google'da İlk Sayfa Garantisi

Yerel SEO; Çevrim içi ürün ve hizmet satmanızın en güçlü ve en gerekli aracıdır. Çünkü arama, iletişim ve etkileşim hızla değişiyor. Gaziantep Google aramalarının %68’i…

Mustafa Işık 5 Şubat 2020
Gaziantep SEO Ajansı Arayanlara

Gaziantep SEO Ajansı Arayanlara

Profesyonel olarak Gaziantep SEO Ajansı arayanlar için mükemmel Google SEO çözümleri üretiyoruz. Referanslarımız dan ve başarı hikayelerimizden de anlaşılacağı üzerine biz SEO konusunda başarısını kanıtlamış…

Rabia Eminoğlu 2 Şubat 2020
9 Adımda Görüntüleri Optimize Ederek SEO Değerinizi Arttırın

9 Adımda Görüntüleri Optimize Ederek SEO Değerinizi Arttırın

Web sitenizdeki görüntüler, resimler ziyaretçilerinize veya okurlarınıza içeriğinizi ilgi çekici bir hal almasına yardımcı olur. Böylelikle yazınızı rahatlıkla okunur ve iletmek istediğiniz mesajı doğru bir…

Mustafa Işık 22 Ocak 2020