Hakkımızda

Hakkımızda

Uzun zamandır İstanbul, Gaziantep ve Bursa illerine gidip gelmekteyim ve işimi severek yapıyorum. 7 yıldır Arama motorlarına merakım var ve yeni çıkan arama sonuçları listeleme algoritmaları çözmeye ve güncelleme notlarını bu sitede paylaşıyorum. Kurumsal firmalara SEO çözümleri sunuyor onlara danışmanlık hizmeti sağlıyorum. Hayal kurmayı seviyor ama çoğu kez hayallerim için bir şeyler yapmıyorum. Rap ve R&B dinliyorum günümün 24 saati, o kadar şarkıları ezberledim ki yakında Rap albümü çıkartırsam hiç şaşırmayın.

Günümüzün İnternet’ini yakından takip ediyor, yeniliklerine bayılıyorum. Google ile çok uzun zamandır bir birimizi yakından takip ediyoruz. Kendisinin algoritma güncellemesini bekliyor ve bu güncelleme ile birlikte yenilikleri keşfediyor ve sitemde paylaşıyorum. Baytronik aynı zamanda kurumsal firmalara pazarlama ve arama motoru optimizasyonu konusunda danışmanlık hizmeti veren bir ekip topluluğudur. Bu isim altında işletmelere yeni müşteriler kazandırma konusunda iddialı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Hemen hemen Türkiye’nin her şehrinde bir müşterimiz vardır. Ayrıca son zamanlarda YouTube kanalımızda ücretsiz eğitim videoları da yayınlamaktayız.

Sizin için web sitesi oluştururuz.
Arama motorlarında üst sıralara taşıyabiliriz.
Ürün satışınızı arttırabiliriz.
Firmanızın bilinirliğini arttırabiliriz.
Soru ve görüşleriniz için iletişime geçin. 0551 598 5198
hakkimizda gap
hakkimizda bg min

Eğer Baytronik ve Mustafa’nın ekibi ile bir iş yapmak istiyorsanız yada işletmeniz için bir danışmanlık hizmeti satın almak istiyorsanız iletişim sayfamızdan ulaşmanız bizleri memnun etmekle birlikte, her yaptıracağınız iş karşılığında doğa da isminize ait bir fidan dikileceğini de unutmayın.

Müşterilerimiz ne dediler?