Kahramanmaraş Web Tasarım

Kahramanmaraş Web Tasarım

Günümüz dünyasında, web sitesi tasarımı birçok işletmenin dijitalleşmesi için temel unsurlarından biridir. Dijital marka ve pazarlamaya yönelen işletme sayısı her geçen gün artmaktadır. Kahramanmaraş web tasarım hizmetimiz ile dijital dünyaya geçmek isteyen esnaf, kurum ve firmalara mükemmel çözümler üretiyoruz.

Başarılı bir web sitesi marka oluşturmak için güçlü bir temeldir. Bir markanın tüm faaliyetlerini (ürün veya hizmetlerini) yansıtabilecek güçlü bir temel. Bir Web sitesi bir markanın evi gibidir. Bir web sitesinin metin ve resim içeriğinden grafik tasarıma ve hatta menü tasarımına kadar tüm detayları markanızın kişiliğinin ve kültürünün bir yansımasıdır. Bunun için Kahramanmaraş şehrinde iyi bir web tasarım ajansına işinizi teslim etmeniz çok önemlidir.

Kahramanmaraş Web Tasarıma Neden İhtiyacım Var?

Kahramanmaraş Web Tasarım
Kahramanmaraş Web Tasarım

Sosyal medya hesaplarınız olabilir (Facebook sayfası, Instagram profili), peki ama neden özel bir web siteye ihtiyacınız olsun ki? Aslında, bir web sitesine sahip olmak internet kullanıcılarınıza ulaşmanız için tek yol değildir, ancak kesinlikle en iyi yoldur. Sosyal medya üzerinde de satış yapabilir yada müşterilerinize de ulaşabilirsiniz ama bir web sitesinin verdiği sınırsız insana ulaşma yetisini size vermeyecektir.

Web siteleri ve sosyal medya sayfaları ikisi de bir birini tamamlayan unsurlardır. Sosyal medyada, satış yapabileceğiniz yada hizmetinizi tanıtabileceğiniz sınırlı sayıda tasarım şablonları vardır. Web sitelerinde durum böyle değil. Web sitenizin her ayrıntısını düzenleyebilir ve her şeyin sizin fikrinize göre tasarlandığından emin olabilirsiniz. Bu, özellikle bir marka bilinci oluşturmak isteyenler için en iyi yoldur. Sonuçta Kahramanmaraş’ı siz bizden daha iyi bilirsiniz.

Ayrıca, bir ürün veya hizmet satmak istediğiniz durumlarda, bir e-ticaret sitesi sosyal sitelerde bir sayfadan çok daha yararlı olacaktır. Yapacağınız e-ticaret sitesine, normal bir mağazanın tüm özelliklerini ekleyebilirsiniz. Ürünleri ve markaları kategorilerine göre ayırın, her bir ürün için ayrıntılı açıklamalar yazın, markalar arasında karşılaştırmalar yapın, ürünler için farklı filtreler koyun vb. Bunlar Facebook veya Instagram gibi sitelerde yapamayacağınız şeylerdir.

Kahramanmaraş Web Tasarım’ın İlkeleri Nelerdir?

Kahramanmaraş ve Türkiye‘de birçok web tasarım şirketi var. Bu alandaki reklamlara baktığımızda, çok çeşitli site tasarım hizmetleri bulunur. Ancak, her web tasarım şirketi ve web sitesi tasarım şablonu tüm işletme için uygun değildir. Özellikle Kahramanmaraş web tasarım alanında işletmeler sadece bir ” sitem olsun ” diye düşünüyorlar. Bu çok yanlış bir algıdır, çünkü fiziksel bir işletmenizden daha fazla müşteriye İnternet üzerinden ulaşırsınız.

Her şeyden önce, bir web sitesinde olması gereken özellikleri ve aynı zamanda neleri dikkate almamız gerektiğini düşünmeliyiz.

Web Tasarım Maraş

Site tasarımının özellikleri

Her uzmanın web sitesi tasarımında bir stili vardır ve sipariş türüne bağlı olarak web sitesi tasarımı türü de değişir. Ancak, bazı özellikler farklı siteler için ortaktır ve tüm tasarımlarda bunlar yerine getirilmelidir. Bunlar:

Arama motoru optimizasyonu ve kodlama yapısı : Herhangi bir web sitesi tasarımı, arama motoru uyumluluğugöz önünde bulundurulmalıdır. Web site tasarımı konusunda düzensiz bir kodlama bulunuyorsa haliyle Google gibi arama motorlarında sıralamada iyi bir yer almayacaktır. Not: Biz Kahramanmaraş’da en iyi SEO ajansıyız ve yaptığımız tüm web tasarımlar, SEO uyumludur.

Duyarlı veya Responsive Tasarım: Günümüzde duyarlı tasarım zorunludur ve web sitesi tasarımının en önemli ilkelerinden biri haline gelmiştir. Mobil kullanıcı sayısının her geçen gün arttığı ve Google’ın siteyi mobil cihazlarda nasıl görüntüleyeceğine öncelik verdiği göz önüne alındığında, tüm web sitelerinin farklı cihazlarla uyumlu olması gerekir.

Yüksek yükleme hızı: Site yükleme hızı sorunu hem kullanıcılar hem de arama motorları için çok önemlidir. Bu nedenle, siteler mümkün olan en kısa sürede yüklenmelidir. Bu, web sitesinin SEO’sunu ve kullanıcı memnuniyeti seviyesini etkiler.Yani bir site en fazla 2-3 saniye içinde açılması ön görülür.

Güvenlik: Elbette, bu faktör göz ardı edilemez. Güvenlik hem site sahipleri hem de kullanıcılar için çok önemlidir.

Kolay Yönetim Paneli: WordPress web siteleriyle ilgili olumlu şeylerden biri, basit ve anlaşılır yönetim panelidir. Aynısı özel tasarlanmış web siteleri için de geçerli olmalıdır. Bu, site sahibinin daha az zorlanması ve kolay öğrenmesine yardımcı olur. Unutmayın karmaşıklık insanın kafasını karıştırır.

Uzmanlıklarımız ve Hizmet Bölgelerimiz

Kahramanmaraş başta olmak üzere aşağıdaki bölgelerde de hizmet sağlıyoruz.

 • Afşin Web Tasarım
 • web tasarım Andırın
 • Çağlayancerit web tasarım
 • Dulkadiroğlu web tasarım ajansı
 • Ekinözü web tasarım firması
 • Elbistan web tasarım fiyatları
 • Göksun web tasarım nedir
 • Nurhak web tasarım örnekleri
 • Onikişubat web tasarım şirketi
 • Pazarcık’da web tasarım
 • Türkoğlu Web Site Tasarımcısı

Söylenen her şey göz önüne alındığında, bir web sitesi tasarım ekibinin bir çok konuda uzmanlaşması gerekmektedir. Bunlar:

Web programlama ( Web Yazılım )

Web sitesi tasarım ekibinin çekirdek kadrosu bir den fazla web programlama dili bilmektedir. Bu yüzden web site tasarım ekibimiz size her isteğinize, profesyonel bir şekilde çözüm üretir.

Tasarım kullanıcı deneyimi ve kullanıcı arayüzü

Her web sitesi tasarım ekibinin bir UI ve UX uzmanı olmalıdır. Kullanıcı arayüzü tasarımcısı, web sitesiyle çalışmanın kolay olmasını, kullanıcıların tüm adımları anlamasını ve ihtiyaç duydukları tüm beklentileri kolayca karşılamalıdır. Bir UX tasarımcısı veya kullanıcı deneyimi sitenizi daha aktif bir şekilde yönetmenizi, ziyaretçilerinizin de sitenizde rahatlıkla gezmesine yardımcı olur.

Grafik Tasarım

Bir web sitesinin görünümü, renkleri ve grafik tasarımı, kullanıcıların dikkatini çeken ilk şeydir. Bu yüzden Kahramanmaraş web tasarım’da grafik tasarım çok önemli. Profesyonel bir grafik tasarımcı da kullanıcı deneyimi ve markalaşma üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabilir, ancak bundan önce web site yaptırmak isteyen kişinin zevki, prestiji ve logosunun renkleri baz alınır.

Web Tasarımı adımları

Kahramanmaraş web tasarım hizmetimiz için bir takım prosedürü vardır. Bunları aşağıda listeledik.

 • İlk aşamada, Kahramanmaraş’da iş yerinizde bir toplantı belirleriz. Bu toplantıda sizin ile ilgili tüm bilgileri toplarız ve nasıl bir site istediğinizi anlarız.
 • Rakiplerinizi belirler ve bunların web sitelerini A’dan Z’ye inceleriz. Eksikliklerini bulup sizin için yapacağımız web sitesinde bu eksiklikleri sizde gideririz.
 • İkinci adımda, web sitesinin genel bir yol haritası tasarlarız. Bu haritada sayfaların yapısı ve menü düzeni aynı zamanda site içeriğinizi tamamen tasarlarız.
 • Yayınlarız, test sürecimiz bittiği zaman hazır olan web siteyi sizin adınıza yayına alır ve tüm süreç de sizi bilgilendiririz.

Kimler Site Tasarımı Yaptırmalıdır?

Kahramanmaraş web tasarım hizmetimizi bir çok firma veya kişiler satın alabilir. Bunun bir limiti veya sınırı yok. Sadece Baytronik olarak bazı prensiplerimiz var. Bunların başında Türkiye Cumhuriyet’in anayasasında uygun olmayan tüm sektörlere hizmet sağlamıyoruz. Sadece etik ve ahlak kurallarına uygun tekliflere açığız dır. Örnek vermek gerekirse Kahramanmaraş web tasarım hizmetimizi şu sektörlerdeki kişiler yada firmalar alabilir ve bir kazanç sağlayabilirler.

Sıhhı tesisatçılar, kombiciler, Ürün satışı yapan şirketler, Elektrikçiler, Otomatik Kepenk firmaları, EĞİTİM – SÜRÜCÜ KURSLARI – SAĞLIK MERKEZLERİ-ÖZEL GÜVENLİK-TEMİZLİK-MEDİKALECZACILIK-GÖZLÜK-KOZMETİK ÜRÜN-FOTOĞRAF MALZ. TOPTAN VE PERAKENDE SATICILAR, KONFEKSİYON – TEKSTİL – GİYİM – TUHAFİYE – MANİFATURA – TOPTAN VE PERAKENDE
SATICILARI, MOBİLYA İMALATI VE SATIŞI – HALI – KİLİM MALZEMELERİNİN TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞI, İNŞAAT ( KONUT VE İŞYERİ KOOPERATİFLERİ – HAZIR KAPI – PENCERE – ÇATI YAPIMI – AĞIR İŞ
MAKİNELERİ KİRALANMASI VE GAYRİMENKUL ACENTELİKLERİ ) ve Araç kiralama firmaları özellikle web tasarım çözümü hizmeti satın alıyorlar.

Yukarıdaki liste sadece örnek olarak verilmiştir iletişim sayfamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bugünlerde web tasarımı için birçok araç ve hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetlerin bazıları ücretsizdir. Kendi WordPress sitenizi açabilir ve küçük bir eğitim ile sitenizi tasarlayabilirsiniz. Sorun şu ki, bu web sitelerinin başarı oranı o kadar küçük ki. Baytronik olarak yaptığımız her bir web sitesi modern dünya standartlarına göre tasarlanmıştır. Kahramanmaraş’da tasarladığımız tüm web siteleri arama motorlarıyla tam uyumludur, ayrıca tüm cihazlarda iyi görüntülenir, yüksek yükleme hızına sahiptir ve en önemlisi marka kültürüyle uyumludur.

Kahramanmaraş Web Tasarım ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

 1. Web Tasarıma Neden İhtiyacım Var?

  Eğer İnternet üzerinden yeni müşteriler yakalamak istiyorsanız, kesinlikle bir web site tasarımına ihtiyacınız var.

 2. Kahramanmaraş Web Tasarımı Nedir?

  Baytronik olarak; Kahramanmaraş şehrinde işletmelere web site tasarımı, web grafik tasarım ve web yazılım çözümleri sunmaktadır. Kahramanmaraş web tasarımda bu hizmetlerimize verdiğimiz genel bir isimdir.

 3. Web Tasarım Ücretleri Nedir?

  Genellikle ortalama 1000₺ ile bir web site sahibi olabilirsiniz. Ama genelde fiyatlarımız özel fiyatlardır ve sizin için ideal bir site belirlendikten sonra fiyatını öğrenebilirsiniz.

 4. Ödemeler Yıllık mı Aylık mı?

  Bu tamamen sizin seçimize göre belirlenir. Aylık ödemek isterseniz Baytronik tarafından bir sorun teşkil etmez.

 5. Yaptıracağım Web Site Aramalarda Gözükür mü?

  Aslında bu zor bir sorudur ama cevabı genellikle evet olacaktır. Web tasarım için alacağınız fiyata, dijital pazarlama hizmetimiz dahil olmadığı için istediğiniz anahtar kelimelerde sitenizin görünüp görünmeyeceğine bir garanti vermeyiz.

 6. İlk Sayfa'da Gözükmek İstiyorum!

  Eğer anahtar kelimelerinizde ilk sayfada gözükmek istiyorsanız Web tasarım + SEO hizmetimizi de satın almanız gereklidir.

Eğer Kahramanmaraş Web Tasarım üzerine detaylı bilgi almak isterseniz 0551 598 5198 numaramızı arayınız. Böylelikle size daha kapsamlı bir bilgi verebiliriz. Haydi bugün en modern bir site sahibi olun.

Cevap ver