1. Anasayfa
  2. Genel Haberler
  3. Lokal SEO Çözümleri ile Başarılı Olmak

Lokal SEO Çözümleri ile Başarılı Olmak

Genel Haberler
local seo

Web siteniz ile ister global isterseniz yerel müşteriler hedeflemeyi planlayın, yerel seo (lokal seo) ile başarıyı yakalayacaksınız. Çünkü yerel olarak seo çalışmaları ile bulunduğunuz konumda yeni müşterilere ulaşabilirsiniz. Şöyle düşünün ” Gaziantep ilinde bir iş yeriniz var ve sadece bu konumda bulunan kişilere hizmet veriyorsunuz.

Gaziantep Yerel SEO çözümleri bu bölge üzerinde sizi aktif olarak bu kişilere sunar. Böylelikle etrafınızdaki yeni müşterilere web siteniz ile ulaşabilir ve müşteri sayınızı arttırabilirsiniz. Google’da ” Yerel SEO Hizmetleri Gaziantep ” veya Türkiye’nin farklı ilinde aynı kelime ile arama yaparsanız karşınıza yine Baytronik çıkacaktır.

Yerel işletmenizi ilerilere taşımak istiyorsanız ve etrafınızdaki yeni müşterilere ulaşmak ve onlara hizmetlerinizi satmayı planlıyorsanız yerel seo çözümlerimizi denemelisiniz. Telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz. +90 551 598 5198 arayarak veya WhatsApp üzerinden iletişime geçerek size mükemmel arama motoru optimizasyon hizmeti verebiliriz.

3 Ana Hedef ile Küçük ve Orta Ölçekli Esnaf & Şirketlere SEO Çözümleri

Lokal SEO Çözümleri

Küçük veya orta ölçekli kurumsal web tasarım sitesine sahip olan firmalar veya esnafların seo konusunda 3 tane istedikleri konu başlıkları vardır ve aşağıdaki başlıklar ile bunları tek tek anlatarak, size vereceğimiz lokal seo hizmetini daha iyi bir şekilde anlayacaksınız.

  1. Her firma ve şirketler bulundukları şehirde ve sektöründe Google arama sonuçlarında ilk sıralarda olmak ister ve bu sayede bulunduğu ilde daha fazla müşteriyi firmasına bağlanmasını talep eder. Bu yüzden sunduğumuz lokal seo çalışması sizi arama sonuçlarında üst sıralarda gösterir. Bulunduğunuz ildeki dizin sitelerinde ve firma tanıtım sitelerinde tanıtımları yapılır, bulunduğunuz ildeki yerel haber sitelerinden backlink çalışmaları alınır ve sitenize gereken dış seo çalışmaları yapılır. Mümkün olduğundan fazla sektörünüz ile alakalı anahtar kelimelerinde ilk sayfaya siteniz yükseltilmesi sağlanır.
  2. İsminizi veya ürünlerinizi yada hizmetinizi bulunduğunuz bölgedeki kişilere en doğru şekilde tanıtımı yapılarak bir markalaşma sağlarız. Böylelikle insanlar sizi daha iyi tanır ve sunduğunuz ürün veya hizmeti daha net bir şekilde bilirler.
  3. Google haritalarına kayıt edilerek bulunduğunuz bölgede işletmenizi aramalarını sağlamak ve sosyal ağ üzerinden işletmenize yeni potansiyel müşteri kazanmasını sağlanması gibi bir çok alanda yerel seo desteği alabilirsiniz. Bu yerel seo desteği sizi bulunduğunuz bölgede lider ve aranılan bir firma olmanıza olanak tanıyacaktır.

Yerel SEO & Lokal SEO Çözümleri ile Firmanızı Arama Sonuçlarında Üst Sıralara Taşıyın!

İşletmeniz için uygun fiyatlı ama geri dönüşümü yüksek bir seo paketimi arıyorsunuz? yada en iyi yerel seo çalışmaları ile firmanızı Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında üst sıralaramı yükseltmek istiyorsunuz? problem değil Baytronik olarak SEO konusunda başarılarımız kanıtlandığımızı düşünüyoruz.

Eğer öyle olmasaydı şuan bu yazıyı okuyor olmazdınız değil mi? İçiniz rahat bir şekilde bizim ile iletişime geçerek firmanız için en doğru lokal seo çalışmalarına bizim ile ulaşabilirsiniz. Bu çalışmalarımız en iyi sonuçları 8 ile 16 hafta arasında verir. Bu süre uzun gibi gelmesi sonuçta emeklemeden yürümek olmaz. Yerel seo çalışmalarımızın ölçülebilir başarısı 3.haftadan sonra gözlemleniyor. Rekabet oranı yüksek olan anahtar kelimelerde bu süre biraz daha uzun olsa da en doğru ve gözle görünür yükselmeler 1.aydan sonra gerçekleşiyor. Biz bazı SEO ajansları gibi 2 günde ilk sıra sözü vermeyiz. Çünkü biz Google’i yakından tanıyan ve onun ne kadar hatayı kabul etmediğini bildiğimiz için süreyi uzun tutar başarıyı yakın tarihte yakalarız. Unutmayın her iki teknik öğrenen kişi SEO uzmanı değildir.

Yerel SEO Çalışması Yaptırmalı mıyım?

Bu soruyu aslında kendinize sormanız gerekmektedir. İşletmenizin büyüklüğü bu sorunun içinde yatmaktadır. Müşterilerinizi Türkiye çapında mı yoksa kendi şehrinizde mi hizmet sunacaksınız. Yani şöyle düşünün ” Gaziantep ilinde bir sıhhı tesisatçısınız, İstanbul’daki su arızası olan insanlar size ulaşmasını mı istiyorsunuz yada Gaziantep sıhhı tesisat terimi ile arama yapan Gaziantep şehrindeki insanların mı size ulaşmasını istiyorsunuz? Bu sorunun cevabı tabiki de Gaziantep şehrindeki müşteriler bana ulaşsın ise yerel SEO desteğini kesinlik ile almalısınız. Çünkü Türkiye veya Dünya çapında yapılan seo çalışmaları genellik ile büyük ölçekli işletmeler içindir ve size bu bir artı sağlamaz.

Son derece deneyimli SEO uzmanlarımız yerel seo optimizasyonu için size yardımcı olacaklarına hiç şüpheniz olmasın. Yerel seo için bir web site hizmetiniz olması gerekmektedir. Eğer web siteniz yoksa bu bir sorun değil ekibimiz size web tasarım çözümleri de sunacaklardır. Unutmayın İnternet üzerine yatırdığınız her kuruş size daha fazla olarak dönüş sağlayacaktır. Çünkü insanlar artık aradıkları her şeyi İnternet üzerinde bulabiliyor ve emin olun ki sektörünüz ne olursa olsun bir şekilde pastadan büyük pay alanlar olacaktır. Bu büyük paylardan birini de siz almanız için yerel seo çözümünü bugün başlatın.

Tıkla> İletişim sayfamız

Önceki yazı
Bir Siteye SEO Yaparken Uyulması Gereken Kriterler
Sonraki yazı
SEO’ya Başlangıç Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Benzer İçerikler

İletişime geçin

Fatih Mahallesi, Ali Nadi Ünler Blv. No:124, 27500 Şehitkamil/Gaziantep
0551 598 51 98

Okumaya Devam Edin

Menü