Mesafeli Satış Sözleşmesi - Baytronik
Gaziantep
360° Creative Ajans

Mesafeli Satış Sözleşmesi

MADDE 1 TARAFLAR

1.1 – SATICI

Ünvanı : Baytronik / baytronik.com

Adresi : Zeytinli Mahallesi 79039 Nolu Sokak No:6 Kat:1 Şehitkamil / Gaziantep

Telefon : +90 551 598 5198

E-posta Adresi : info@baytronik.com

1.2 – ALICI

Web sitemiz üzerinden her hangi bir ürün veya hizmetimizi satın almış olan kişi bu sözleşmede Alıcı olarak anılacaktır.

MADDE 2 KONU

İşbu sözleşmenin konusu, ALICI’nın SATICI’ya ait www.baytronik.com internet sitesi üzerinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve 06.03.2011 Tarihli Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesidir.

3.2 – TESLİMAT ŞEKLİ VE PLANI

Teslimat Adresi : baytronik.com üzerinden teslimat sağlanır

Teslim Edilecek Kişi : baytronik.com üzerinde kayıtlı olan müşteri

Hizmet başlangıcı müşteri ücreti ödediği andan itibaren başlar ve seodion.com müşterisine 1 gün içinde hizmetinin başladığını bildirmek ile hükümlüdür.

MADDE 4-SÖZLEŞME KONUSU HİZMETİN ÖZELLİKLERİ, BEDELİ VE ÖDEME ŞEKLİ

4.1 baytronik.com üzerinde ve ürün sayfalarında yer alan ürünlerin ilan fiyatları normal satış fiyatıdır. Satılan ürünlerin fiyatları şuan güncel fiyatlarıdır ve baytronik.com üzerinden fiyatları güncelleme hakkına sahiptir. Belirli günlerde indirimler geçicidir ve belirtilen süre sonrası fiyat değiştirme hakkını saklı tutar.

Sözleşme konusu hizmetin özellikleri aşağıda belirtildiği gibidir:

Danışmanlık Hizmeti

Web tasarım hizmeti

Seo ve performans attırma hizmeti

Bu başlıklar haricinde iş bu sözleşmenin bir değeri bulunmamaktadır.

Danışmanlık Hizmeti

Danışmanlık hizmetinin iş tanımı; Alıcıya web sitesi ve seo konusunda istediğini konularda danışmanlık hizmeti verilir. Bu iki hizmet dışında diğer verilen danışmanlık fikir belirtmektir. Hiç bir şekilde Baytronik sorumlu tutulamaz.

Web Tasarım Hizmeti

Web tasarım üzerine verilen tüm hizmeti tanımlar. Örneğin bir web sitesinin oluşturulması, yürütülmesi ve güncellemesi üzerine verilen hizmetleri kapsar.

SEO ve Performans Arttırma Hizmeti

Sitenin aramalarda daha fazla görünmesini sağlayan hizmetleri kapsar. İş sözleşmesi haricinde belirtilen hizmetler haricinde ekstra ücret talep etme hakkına Baytronik sahiptir. Alıcı ve Satıcı arasında yapılan sözleşmede tüm iş tanımları detaylı olarak yazılır. Bunun dışında yazılmayan işlerden Baytronik kesinlikle sorumlu tutulmaz.

İş bu sözleşmeyi hizmeti satın alırken varsayılan olarak kabul etmiş olursunuz. Satış sırasında buraya yönlendirilen bir link bulunur. Bu link aracılığı ile bu sayfaya yönlendirilirsiniz. Eğer sipariş vermişseniz bu sözleşmeyi de kabul etmiş olursunuz.