Gaziantep
360° Creative Ajans

Reklam Pazarlama

Reklam Pazarlama
Sorunsuz Mükemmel İstikrarlı

Reklam Pazarlama

Reklamlarınızı el ile izleme ve optimize etme güçlükleri olmadan ücretli reklam sonuçları mı istiyorsunuz? Baytronik programlı reklam hizmetleri yardımcı olabilir ve reklam görüntülenebilirlik oranlarını %70’e varan oranda artırarak ciddi bir yumruk atarlar. Daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin!

 

Hemen Teklif Alın

Baytronik Reklam Pazarlama Hizmeti

Sorunsuz bir çevrimiçi reklam yönetimi hizmeti arıyorsanız, Baytronik reklamcılık hizmetleri size yardımcı olabilir.

Dünya standartlarında programlı reklam hizmetlerimiz ayda 350 TL’den başlar ve size bu ücret doğrultusunda potansiyel müşteriler kazandırır.

Eğer fiyat politikamız sizin hoşunuza geldiyse daha fazla bilgi almak ve reklam pazarlamasına başlamak için bizimle iletişime geçin!

Müşteri Yorumlarımız

Uzun zaman önce yaptırdığımız blog sitesinin web tasarımını hala kullanıyoruz. Sağ olsunlar devamlı güncelliyor ve düzenli bakımlarını yapıyorlar. Gaziantep web tasarımcısı arıyorsanız iletişime geçmenizi kesinlikle öneriyorum.

AOh14GjvlLMBJDcz7KOhRQTtR66qbxfejO25hSu4EGkh=s40 c0x00000000 cc rp
Kibirli Kirpi

Gaziantepin güzel ve kaliteli reklam ajansı. Bu firmadan hizmet almak ayrıcalıktır. İşlerini güzel ve zamanında yapıyorlar.

AOh14Ggfp2vZgw0GAgd4EVKd CXfkAsx4gB0At7rIIlZrw=s40 c0x00000000 cc rp ba3
ÖNDER REKLAMCILIK LTD ŞTİ

 

Bize yaptıkları web site sayesinde yurt dışındaki müşterilerimize çok rahat ulaşabiliyoruz. İngiltere, Arabistan, Fas ve İspanya'dan doğal bir şekilde müşterilere ulaşabiliyoruz. Başarılarının devamını dilerim web tasarım ve seo hizmeti alacaklara kesinlikle tavsiye ederim.

AOh14Ggnn6eA7IhMoUdT8fFmb7K92GIZrifeY6 P iQ1=s40 c0x00000000 cc rp
First Hair Clinic

İşinin uzmanı ve kaliteli bir web tasarım ajansı. İşini hakkıyla yapan Mustafa beye çok teşekkür ediyor ve hizmetlerinin devamını diliyorum👏🏿👏🏿👏🏿

AOh14GgfNOlnjchxPUseOYGcVwyW3aKA55TDpBK2lRXR=s40 c0x00000000 cc rp
Abbas Yayla

Reklam hizmetlerimiz şunları içerir

Particle element
Particle element
Particle element
Particle element
kutu arkaplan

Kampanya geliştirme ve strateji oluşturma

Baytronik olarak, her işin farklı bir birinden farklı olduğunu biliyoruz. Çevrimiçi reklam uzmanlarımız, belirlediğiniz hedeflere ve ayırdığınız bütçenize göre benzersiz bir reklam stratejisi oluşturmak için sizin ile birlikte çalışırlar.

Özel reklam hedefleme

Size amaçladığınız hedef kitlenizi belirlemek için aşağıdaki kriterleri baz alırlar. Örneğin bir hedef kitlesi belirlediniz ve bunu uzmanlarımızdan istediğinizde özel kriterlere göre size bu müşteri havuzu hazırlarlar.

 • Demografik
 • Coğrafi konum
 • Yaş
 • Cinsiyet
 • İlgi
 • Eğitim düzeyi
 • İlgili web sitesi
 • Davranış
 • Mobil cihaz ve operatörler
 • Ve daha fazlası

Buna ek olarak, b2B hedeflemeleri de içerir:

 • Pozisyon/Unvan
 • Sanayi
 • Şirket
 • Şirket boyutu
 • Şirket konumu

Gelişmiş hedeflememiz, ürünleriniz ve hizmetlerinizden ilgilenmeyen insanlara reklamınızı göstermeyeceği için, gereksiz harcamalardan da sakınacaksınız. Böylelikle gerçekten işiniz ile ilgilenen insanlara ulaşacağımız için daha fazla müşteriye, daha az maliyette ulaşacaksınız.

Reklam oluşturulması

Konumlandırma ve hedeflemenin yanı sıra, hedef kitlenizi etkileşime gireceği reklam pazarlama modülleri de kullanıyoruz. Örneğin her rengin bir cazibesi olduğunu bilir ve insanların ilgisini uyandıracak bannerlar hazırlarız.

Google Analytics entegrasyonu ve hedef izleme

Programlı reklamlarınızla daha iyi sonuçlar elde etmek için reklam performansınızı izlemenize ve gerekli optimizasyonları kolaylıkla yapmanıza yardımcı olacak A+ programlar kullanırız. Böylelikle daha iyi sonuçlar almanıza ve bu sonuçları nasıl yorumlama yapabileceğinizi tek tek öğreteceğiz.

Yeniden pazarlama stratejisi ve uygulaması

Pazar lideri olana kadar bir çok reklam pazarlaması yapacağımız için devamlı mevcut müşterilerinize de reklam çalışmaları gerçekleştirerek, daha iyi sonuçlara hep birlikte ulaşacağız. Örneğin bir kişi web sitenizi bir kez ziyaret ettikten sonra devamlı geri pazarlama uygulayarak o ziyaretçiyi müşteriye dönüştürmeye çalışacağız.

Ayrıca açılış sayfaları ve e-ticaret sepeti/ödeme işlemleri için çok değişkenli testler de sunuyoruz. Bu ek hizmetlere ihtiyaç duyuyorsanız, özel bir teklif için bize ulaşın.

Baytronik reklam hizmetleri nasıl çalışır?

Artık reklam pazarlamasının temellerini öğrendiğiniz göre, muhtemelen reklam pazarlama hizmetlerimizin nasıl çalıştığını merak ediyorsunuzdur.

reklam pazarlama nasıl çalışır

Reklam Pazarlamam Nasıl Çalışacak?

 1. Şirketiniz daha fazla ürün satmak yada hizmet alanını büyütmek mi istiyor?
 2. En iyi reklam pazarlama hizmeti veren Baytronik ile anlaşırsınız.
 3. Tüketicilerinin demografi, coğrafya, ilgi alanları, davranışlar, günün saati, kullandıkları cihazlar ve daha fazlasına göre hedeflemek için gerçek zamanlı verileri kullanıp size mükemmel bir reklam pazarlama hizmeti sunarız.
 4. Reklam pazarlama teklifimiz size en çok lazım olan müşterilerin nerelerde dolaştığını ve nerelerden daha fazla ziyaretçi kazandırırız diye İnternet’te bir madenci gibi çalışırız.
 5. Belirlediniz hedef kitlenize, gereksinimlerine ve davranışlarına göre kişiselleştirilmiş reklamlar gösteririz.
 6. Geriye sadece sizin arkanıza yaslanmanız ve gelen işlere dönüş yapmanız kalır.

Reklam Pazarlamam Nerelerde Gözükecek?

Reklam pazarlama hizmetimiz bir çok çevrimiçi platformda gözükmeye başlayacaktır ama en önemli platformları aşağıda bulabilirsiniz.

 • Google Görüntülü Reklam Ağı 360
 • YouTube kanallarında yada videolarında
 • Shopify
 • Pandora
 • Amazon Servislerinde
 • Blog veya Haber Sitelerinde
 • Ve daha fazlasında!

reklam nerede gözükecek

Reklam Pazarlama’ya Hemen Başlayın