alexa Scroll to top
Please assign a menu to the primary menu location

SEO Araçları


Zaman nakittir düşüncesine sahip profesyonellere ücretsiz SEO araçları

SEO Araçlarımız ile Güçlenin.

İşlerinizi kolaylaştırma, siteniz için gereken web master araçlarını sizlerin hizmetine sunmak için her gün çalışıyoruz.

SEO için hedeflediğiniz çalışmalarınızın uyumluluğu, anahtar kelime yoğunluğunu, sitenizin hız testini her hangi bir kötü yazılım kontrolunu, hız testini, Google bot görüntüsü gibi bir çok seo araçlarını kullanarak sitenizi veya içeriğinizi kontrol altına alın. SEO araçları sayesinde saatlerinizi veya günlerinizi alan bir çok çalışmaları bir kaç tık ile yapabilir böylelikle zamanınızı verimli kullanabilirsiniz.

Bazı yeni özelliklerimiz gün yüzüne çıktığında buradan takip edebilir, yeni seo araçlarımıza bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Anahtar Kelime Yoğunluğu Ölçme

Hedef anahtar kelimeniz makalenizde kaç tane mevcut, seo için yeteri kadar kullanıp kullanmadığınızı buradan ölçebilirsiniz.

Aracı Test Et

Makale Kelime Sayıcı

SEO için oluşturduğunuz makaleniz kaç kelime veya kaç harfli kontrol edin. Min 300 kelime olmasına dikkat etmekte fayda var.

Aracı Test Et

Robotstxt Oluşturma

Arama motorlarının botlarının ne yapması gerektiğini, hangi sayfaları kontrol edip etmemesi gerektiğini bu araç sayesinde açıklayın.

Aracı Test Et

SEO Browser

Web sitenizi Google botları nasıl görüyor hiç merak ettiniz mi? o halde bu araç sitenizin html yapısını görüntülemenizi sağlıyor.

Aracı Test Et

Pagespeed Insights Denetleyicisi

Google hıza çok önem verdiğini her yazımızda dile getiriyoruz. O halde bu araç sitenizin hem mobil hemde bilgisayar ortamındaki hızını gösteriyor ve size eksiklikleriniz için ipuçları veriyor.

Aracı Test Et

Kötü Amaçlı Yazılım Denetleyicisi

Web siteniz hızlı bir şekilde konum mu değiştirdi? veya hızla sıralama mı kaybediyorsunuz bu araç ile sitenize bulaşan kötü yazılımların olup olmadığını bulabilirsiniz.

Aracı Test Et