1. Anasayfa
  2. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
  3. SEO Fiyatları

SEO Fiyatları

%100 Google Sıralamanızı Yükseltme Garantisi

Blog ve Haber SEO Paketi

Kişisel blog veya haber siteleri için en ideal SEO paketi
1500 ₺ 3 aylık

Kurumsal Firma Paketi

Küçük veya Büyük işletme fark etmeksizin yeni müşteri arayanlara
2400 ₺ 3 aylık

E-Ticaret SEO Paketi

Tek ürün veya çok kategorili e-ticaret siteleri için ürün satışı ve yeni müşteriye odaklananlar için ideal SEO çözümleri
4500 ₺ 3 aylık

Sıkça sorulan sorular

Alacağınız SEO Paketi Nasıl Çalışıyor?

Paket içerikleri ve SEO yol haritamız ile başarıyı yakalamak için son bir kaç adım.

%100 Doğal ve Etkili SEO

SEO çalışmalarımız da kesinlikle doğal davranıyoruz. Program ve spam Backlink çalışmaları ile üst sıralara değil, tamamen kendi geliştirdiğimiz strateji ve tecrübe ile çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Spam & Hacklink İçermez

Verdiğimiz hiç bir hizmette asla spam, hacklink ve kötü link içermez. Tamamen kaliteli sitelerden yüksek trafikli kalıcı Backlinkler ile mükemmel bir link inşası gerçekleştiririz.

Güncellik Garantisi

Web siteniz ile çalışmalarımıza başladığımız ve sözleşme süresince daima güncel kalacağına taahhüt ederiz. Böylelikle sitenizin içerik desteği tarafımızca sağlanacağı için daima güncel olacaksınız.

Yükselme Garantisi

Çalışmalara başladığımız 4. günden sonra sıralamalarda yükseldiğine şahit olacaksınız. Bu yükselme ile çalışmalarımız başlamış olacak ve sonucunu hep birlikte göreceğiz. 1.sayfa garantisini veriyoruz.

SEO Paketleri İle İlgili Sorular Bazı Sorular

Yaptığımız SEO çalışmasının kalıcılık garantisi veriyoruz. Hiç bir ajans Google iş ortağı olmadığı için ilk sıra garantisi vermez, vermemeli! ama yaptığımız hemen hemen tüm projelerde hiç bir şekilde şeffaflığımızı bozmadığımız gibi düzenli çalışmalar ile ilk sayfa ve ilk sıralara yükseldiğine şahit olduk. SEO çalışması bittiği zaman da bile (web site domain sürenizi doldurmamış olduğunuz) süre zarfında bulunduğunuz konumu koruyacaksınız.

Mevcut sitenizin tüm eksiklikleri 10 gün bir sürede keşfediyor ve tüm eksikliklerini tarafımızca düzeltiyoruz. Site bilginiz olmasa dahi size ek bir ücret yansıtmadan kontrol panelinden içerik ekleyip çıkartmasına kadar gereken tüm bilgileri sunuyoruz. Proje süremiz boyunca bize ihtiyacınız olmadan SEO çalışmalarınızı rahatlıkla kontrol edebileceksiniz.

İletişim
Ücretsiz
Danışma Hattı

Telefon: 0 551 598 5198
WhatsApp: 0 551 598 5198
E-Posta: [email protected]

Menü