Şehitkamil, Gaziantep
Profesyonel Creative Reklam Ajansı

Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki web tasarım ve seo ile ilgili sıkça sorulan sorular bulunmakta. Eğer aradığınız cevapları bulmak isterseniz arama da yapabilirsiniz.
Hala aradığınızı bulamadı iseniz! 0551 598 5198 numaramızı arayabilirsiniz.

En Çok Sorulan 10 Soru

Bize en çok sorulan sorulara göre Baytronik hizmetleri hakkında bilmeniz gerekenler burada.

Web Tasarımı Nedir?
Web tasarımı, bir işletmenin yada bir kişinin bilgilerini, hizmetlerini yada ürünleri içeren web sayfalarının grafik tasarım ile daha işlevsel ve kullanıcı deneyimi arttıran çalışmalara verilen isimdir.
Kişisel web tasarımı
Kurumsal web tasarımı
E-ticaret web tasarımı
gibi bir çok alternatif isimleri de bulunur. Web tasarım ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz web tasarım sayfamızı ziyaret edin.
Yaptırdığım Web Siteyi Beğenmezsem Ne Olacak?
Öncelikle beğenmeme durumunuz olmayacağını öngörüyoruz. Çünkü biz yaptığımız her web sitesinde her adımda müşterimizin fikrini alırız ve sınırsız revizyon avantajı ile beğenmediğiniz her noktayı siz beğenene kadar değiştirir, onarır, güzelleştiririz.
Siz hayal edin biz yeteneklerimizi konuşturalım.
Web Tasarım Süreçleri Nelerdir?
Genellikle yapılan web site tasarımlarımı maksimum 15 gün sürmektedir. Kurumsal veya kişisel web siteler ortalama 3-5 gün içinde tasarlanırken, büyük e-ticaret veya global çaplı web sitelerin oluşturulma tarihleri maksimum 15 iş günüdür.
Web sitem Mobil Uyumlu Olacak mı?
Evet yapacağımız web siteler %100 mobil uyumlu olur ve büyüklü küçüklü tüm monitörlerde bozulmadan gözükürler.
Web Sitemin Durumunu Nasıl Sorgulayacağım?
Öncelikle sitemizin üstünde giriş yap bölümü var. Bu bölümden giriş yaparak, hizmet bilgilerinize ulaşabilir, web sitenizin durumunu sorgulayabilirsiniz.
Web Tasarım İçin Nasıl Teklif Alabilirim?
Eğer web sitesi için bir teklif alacaksanız öncelikle bizim ile iletişime geçmeniz gereklidir.
Yada hemen şimdi 0551 598 5198 GSM numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.
Arıca aklınızdaki projeyi detaylıca açıklayarak doğru fiyat teklifini almanıza yardımcı olmak için [email protected] mail atınız.
Web Site Fiyatımı Taksitlendirebilir miyiz?
2000 ₺ üstü yapılan web siteler en fazla üç ay taksitle taksitlendirilir. Bunun için kart, senet, kefile gerek kalmadan ödemede sorun yaşadığınızda istediğiniz gibi taksitlendirin veya erteleyin.
İnternet Sitesi Oluşurken Kullandığınız Teknolojiler Nelerdir?
İnternet siteleri bir çok dilde yazılabilir en yaygın kullanılan dil ise PHP dilidir. Biz genellikle PHP dilini kullanarak ister özel tasarımlar isterseniz de WordPress tasarımları oluştururuz.
İş yapmaya başlamadan önce müşterilerimize bu konuda bilgi verir ve tercih ettikleri sistemleri oluşturmaya gayret gösteririz.
SEO, Web Tasarıma Dahil mi?
Yaptığımız tüm web tasarım projeleri %100 Google, Yandex uyumludur. Yani her web sitemizde temel SEO hizmeti sağlarız. Bu ücretsizdir, ama müşterilerimiz istedikleri anahtar kelimelerinin zorluk derecesine göre ekstra SEO ücreti talep edilebilir.
SEO ile alakalı sayfamıza göz atmak isteyebilirsiniz.
Domain Kayıtları Nasıl Yapılır?
Öncelikle sizin domain kayıt ettirmenize veya hosting satın almanıza gerek yoktur. Domain tarafımızca ücretsiz olarak 1 yıllık alır ve ilk yılda hosting bizdendir. Siz sadece siteniz için isim düşünün, gerisi bizde.