Ne Arıyorsunuz?

Aklınızdaki soruların cevaplarını vermek için çalışıyoruz. Hadi sormak istediklerinizi arama motorumuz ile arayın.
Aradığınızı bulamadı iseniz bize 0551 598 5198 numarasından yada iletişim sayfasından ulaşarak sorularınızı cevaplayalım.

En Çok Sorulan 10 Sorular

Bir web sitesi nasıl olmalı?

Web siteleri yeni veya eski fark etmeksizin güncel, sade, hızlı ve anlaşılabilir olmalıdır. Çünkü günümüzde herkes profesyonel bir şekilde bilgisayar kullanamıyor olabilir. Web sitelerini ziyaret eden insanlar karmaşayı sevmez ve aradıkları şeyi anında bulmak isterler. Eğer web siteleri karmaşık geldiğinde anında geri tuşa basarak web siteleri terk ederler. Google’nin dediği gibi sadelik en iyi tasarımdır.

Responsive Nedir?

Responsive ingilizce bir terimdir ve duyarlı anlamına gelmektedir. Günümüzde artık bilgisayar ile değil mobil, tablet, saat ve televizyonlarla da internete bağlanılmaktadır. Haliyle web siteniz sadece bilgisayarlara göre tasarlanmışsa küçük veya büyük ölçekli ekranlarda okunması ve gezilmesi imkansız hale gelir. Biz yaptığımız her web sitelerde responsive web tasarımlara öncelik veriyoruz.

SEO Nedir?

SEO; arama motorlarında doğal yollar ile üst sıralara çıkmanıza yarayan tekniklere verilen genel bir isimdir. Türkçe karşılığı arama motoru optimizasyonudur. Böylelikle belirttiğiniz anahtar kelimelerde ilk sayfalara çıkmanıza olanak tanır ve profesyonel insanlar tarafından yapılması size ekstra hizmet veya ürün satışı gerçekleştirir. SEO ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

SEM Nedir?

SEM; Google Adwords ve Yandex direct ile arama motorlarında yada belirtiğiniz sektörde yayın yapan web sitelerde ücretli olarak reklam verebileceğiniz bir dijital pazarlama alanıdır. İstediğiniz anahtar kelimelerde ilk sayfa ve ilk sıraya yükselebilirsiniz. SEO’ya göre SEM ücretli bir yükselmedir ve belirli bir bütçe harcaması gerçekleştirirsiniz.

Rakip analizi nasıl yapılır?

SEO’da ilk hedef hiç şüphesiz belirli bir rakip site bulmak ve bu siteleri analiz etmektir. Burada önemli olan şey alt sıralarda sıralanmış web siteleri değil üst sıralarda bulunan siteleri analiz etmek! rakip siteler belli bir filitrelerden geçer bunların başında tasarım, içerik, backlink inşası ve sitesindeki eksikliklerdir. Tüm bunlar analiz edildikten sonra web sitenizde uygulanır ve eksiklikler sizin sitenizde giderilerek yayına başlanır.

UX veri analiz nasıl kullanılır?

UX kullanıcı davranışını inceler, web sitenize ufak bir kod yardımı ile gelen ziyaretçiler analiz edilir nereleri tıklıyorlar, hangi sayfalarda zaman harcıyorlar ve siteyi nasıl terk ediyorlar. Tüm bu analizler yapılarak doğru yerlere doğru içerikler oturtularak site ziyaretçilerini sitede uzun tutup iletişim sayfasına yönlendirilmesi sağlanmaktadır.

Facebook Reklamları Nasıl Çalışır?

Facebook reklamları hiç şüphesiz SEM gibi avantajları vardır. Bu avantajların başında Facebook reklamları müşteriyi seçmenize olanak tanımaktadır. Örnek vermek gerekirse yaş, cinsiyet, konum, dil gibi bir çok kriter belirleyerek ihtiyacınız olan müşteri çeşidine ulaşabilmektesiniz.

Reklam Ajansı ile Çalışmalımıyım?

Genelde sorulan soruların başında gelen ” Bir reklam ajansı ile çalışmalı mıyım? ” konusunu hiç şüphesiz çalışmalısınız olarak yanıtlamak istiyoruz. Çünkü reklam ajansları size en doğru hizmeti vermek için yeni yeni reklam stratejileri oluşturmaktadırlar. Sonuçta işleri bir şeyleri reklam etmek olan bu kişiler sizi doğru ve planı bir şekilde reklam etmek için zamanlarını harcamaktadırlar. Amatörce yapılan reklamlar size uzun ve yorucu bir işlem sağlarlar ama profesyonel olarak yapılan reklamın getirisi daha fazla olacaktır.

Sitemi nasıl yöneteceğim?

Profesyonel olarak hazırladığımız Web tasarım sitelerinde yönetim paneli olarak bir adres vermekteyiz sizlere. Bu adres ile web sitenizi rahatlıkla yönetebilirsiniz. WordPress’in gelişmiş alt yapısı ve dinamiğini kullanarak size responsive tasarımlar oluşturuyoruz. Dilerseniz sitenizi bir kaç tık ile haber sitesine dilerseniz video paylaşım sitesine çevirebilirsiniz. Tema, renk, yazı karekteri gibi bir çok değişkenleri değiştirebilir ve sınırsız hosting ile dilediğiniz kadar resim veya haber paylaşabilirsiniz.

Raporlarıma nereden ulaşabilirim?

Güncel SEO raporlarınızı mail yoluyla veya size tanımladığımız kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak raporlar bölümünden ulaşabilirsiniz. Güncel sıralamalar, sitenizde gerçekleştirdiğimiz iyileştirmeler, değişikler gibi bir çok rapora yönetim panelinizden rahatça ulaşabilirsiniz.

ÇözülmüşMustafa Işık sordu 7 gün önce • 
69 okunma1 cevap0 oy
ÇözülmüşAhmet Keskin sordu 6 gün önce • 
29 okunma1 cevap0 oy