Şehitkamil, Gaziantep
Profesyonel Creative Reklam Ajansı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Pazarlama ve Yönetim Hizmetleri

Baytronik rekabetçi sosyal medya yönetimi hizmetleri sunan, sektörün önde gelen sosyal medya yönetim ajanslarından biridir. Özel bir sosyal medya pazarlama hizmet planı ile işletmeniz marka bilinirliği oluşturmaya başlayabilir ve Facebook, LinkedIn, Instagram ve daha fazlası gibi sosyal medya platformlarından gelir elde edebilir.

Hemen Teklif Alın İletişime Geçin

Sosyal medya pazarlama hizmetleri ile başarı kazanın

İnsanların neredeyse yüzde 75’i satın alma kararı alırken sosyal medyayı kullanıyor, soruyor, araştırıyor ve kullanıcıların deneyimlerinden faydalanıyor. Bu, işletmelerden tüketiciye (B2C) ve işletmeler arası (B2B) sektöründe alışveriş yapanlar için kritik bir temas noktasıdır ve bu nedenle şirketler profesyonel sosyal medya hizmetlerine yatırım yapmaktadır.

Baytronik, sizin için sosyal medya pazarlama hizmetleri alanında güvenilir bir seçimdir. Çözüm ortağınız olarak, işletmenizin marka bilinirliğini, müşteri kazanmasını ve sosyal medya üzerinden yeni müşterilere ulaşmasına yardımcı olabiliriz.

Aşağıdaki hizmet paketlerimize ve fiyatlarımıza göz atarak sosyal medya yönetim hizmetlerimizin nasıl yürüdüğünü keşfedin. Ayrıca, işletmeniz için özel bir hizmet almak isterseniz bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal medya danışmanlığı konusunda bilgi almak isterseniz, bize online iletişim sayfamızdan veya 0551-598-5198 arayarak bir sosyal medya uzmanımız ile konuşun!

Particle element
Particle element

Baytronik sosyal medya hizmetleri neleri içerir?

Dijital pazarlama ajansı olarak, sosyal medya hizmetlerimiz işinizin sosyal medyada başarılı olması için ihtiyaç duyduğu her şeyi sunar. Sosyal medya yönetim hizmetlerimiz şunları içerir:

Sosyal Medya Paylaşımları
Sosyal hesaplarınızda düzenli içerik paylaşırız.
Profil Tasarımı
Sosyal medya profilleriniz için kapak resmi, logo görüntüsünü tekrar tasarlarız.
Derinlemesine Rakip Analizi
Rakipleriniz ne kadar sosyal ağlarda aktifler ve ne tür içerikler paylaşıyor öğreniriz.
Orijinal Görüntüler
Sizin için özel paylaşım görüntüleri tasarlarız.
Marka İtibar Analizi
İnsanlar sizin ile ilgili neler konuştuklarını öğreniriz, markanızın itibarını raporlarız.
Aylık Raporlama
Beğeniler, paylaşımlar ve daha fazlasını şeffaf raporlama ile masanıza alın.

İşimi sosyal medyada nerede pazarlayabilirim?

Sosyal medya hizmetlerimizle işletmeniz aşağıdaki sosyal ağ sitelerinde başarı kazanabilir.

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • Instagram
  • Linkedın

Biz tüketiciler arasında popülaritesi yüksek olan 5 sosyal medya sitesinde çalışmalar gerçekleştiririz. Deneyimli sosyal medya uzmanlarımız, stratejiniz için en iyi platformları belirlemek ve hedef kitlenize göre bu platformlar üzerinde çalışmalar gerçekleştirir. Bir kuaför Facebook ve Instagram gibi platformlar da aktif olurken daha kurumsal firmalar Linkedın ve Twitter gibi sitelerde daha fazla başarı kazanabilir.

İşletmeniz ve pazarınız ne olursa olsun, sosyal medya danışmanlık hizmetimiz tam size göre!

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Baytronik'e Güveniyor

Baytronik kısacası benim istediğim gibi bir ajans modülü ile çalışıyor. Sadece boşa açılmış reklam kampanyalar değil, tam da benim istediğim gibi aradığım insanlara reklam veriyor.Medusa Tekstil – Mehmet Hanifi İmre

Sosyal Medya Danışmanlığı

Derinlemesine: Sosyal medya hizmeti özellikleri

Marka bilinirliğinizi, çevrim içi takiplerinizi ve hatta satışlarınızı nasıl büyütebileceğimizi öğrenmek için sosyal medya hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sosyal medya gönderileri

Yeni takipçiler kazanmak, işletmenizi sayfanıza beğenenler ile iletişime geçmesini, insanlar profiliniz veya sayfanızı ziyaret etmeleri ayrıca buradan sitenize bir trafik gelmesi için çalışmalar gerçekleştiririz. Bu çalışmalar doğrultusunda ayda en az 30 ile 75 arası gönderi paylaşırız.

Özel tasarlanmış gönderiler

Sosyal medya gönderileriniz için özel resimler hazırlarız. Sadece size özel ve başarı sağlayabilecek içerikler üretmek için grafik tasarım ekibimiz çalışmalar gerçekleştirir.

Kapak ve profil fotoğraf tasarımı

Marka bilinirliğini artırmak için profil fotoğrafınız ve kapak fotoğraflarınızı yeniden tasarlıyoruz. Sosyal medya hesaplarınız zaten profesyonel, marka içi kapak ve profil fotoğrafı içeriyorsa, özel sosyal medya uzmanımız bu görüntüleri sosyal medya kullanıcıları için optimize edecektir.

Sosyal medya kurulumu ve optimizasyonu

Optimize edilmiş sosyal medya hesapları ile sosyal medya pazarlama stratejinizi başlatın. Şirketiniz sosyal medyada yeniyse, özel sosyal medya uzmanınız işletmeniz için bir sosyal medya hesabı oluşturur ve yayınlar. Şirketiniz veya işletmeniz bu hesabın tam mülki fikrine sahip olacaktır.

Sosyal medya hesabı denetimi

Özel sosyal medya hesap yöneticilerimiz sizin için tüm sosyal hesaplarınızı denetleyecektir. Onlar işiniz için etkileşime girecek mesajlar, yorumlar gönderecek ve devamlı profilinizi güncel tutacaktır.

Marka itibar analizi

Markanızın değerini ve itibarını, sosyal medya uzmanınız tarafından yapılan bir marka itibar analiziyle öğreneceksiniz. Şirketiniz hakkında olumsuz yorumlar veya gönderiler için sosyal medya araştırması yapacaklar. Ayrıca marka değerinizi ve itibarınızı yükseltecek çalışmalar da gerçekleştirecek ve size unutamayacağınız bir deneyim yaşatacaklar.

Derinlemesine rakip analizi

Sosyal ağ uzmanlarımız sizin için, sizin ile aynı işi yapan firmaların sayfalarını sık sık kontrol edeceklerdir. Onların gerisinde kalmamanız için araştırmalar yaparak, sizin için uygun içerikler bulup paylaşacaklardır. Sektör rakiplerinizin her ayrıntısını öğrenecek ve onların bir adım önünde olacaksınız. Böylelikle onlardan önce, siz sosyal medya da müşterilere ulaşacaksınız.

Sosyal Medya Danışmanlığı İçin Teklif Alın

Uzmanlarımız sizin için profesyonel bir şekilde sosyal medya hesaplarınızı yönetmesini isteyin.

Neden Sosyal Medya Danışmanlığı Almalısınız?

Birçok pazarlama ajansı sosyal medya danışmanlık hizmetini müşteri adaylarına anlatmakta zorluk çekiyor. Bunun nedeni hiç şüphesiz insanların sosyal medyaya pek fazla önem vermediklerinden kaynaklanıyor. Ama insanlar siz isteseniz de, istemeseniz de sosyal medyada işletmeniz ile alakalı olumlu veya olumsuz içerikler paylaşıyor. Ama burada bunları değil neden bu hizmeti satın almalısınız 5 ana madde de anlatacağız.

1. Kullanıcılara en çok kullandıkları bir platformda ulaşacaksınız

Her gün 3.48 milyar insan sosyal medyayı kullanıyor. Facebook tek başına bir milyardan fazla günlük kullanıcı sahip. Bir kişinin günlük hayatında sosyal medyanın kritik kararlar almasına neden olabiliyor. Sosyal medyada aktif olarak bulunmuyorsanız gerçekten çok büyük fırsatları kaçırıyorsunuz!

2. Değerli marka bilinirliği oluşturacaksınız

Sosyal medya danışmanlığı işletmeniz için marka bilinirliği oluşturmak için büyük bir fırsat olacaktır. Bulunduğunuz şehir, bölge, ülke de marka bilinci oluşturmak için sosyal medya iyi bir yol olacaktır. Devamlı reklam vermeden insanların sizi organik bir şekilde ulaşmalarını sağlayacaksınız. Örneğin derin dondurucu denildiğinde akla gelen o ünlü program sunucusunun da reklamında oynadığı marka geliyor değil mi 🙂 bunun gibi marka bilincini oluşturmayı düşünebilirsiniz.

3. Devamlı müşteriler kazanırsınız

Bu olay aslında tamamen sizin ile alakalı! Sosyal medya üzerinden gelen müşterilere iyi davranmak, onlara istediği ürünü ya da hizmeti güler yüzlü ve hızlı ulaştırdığınızda insanların aklına gelen ilk marka olabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden devamlı sizi takip eden insanlara ulaşacağınız için ziyaretçilerinizi zaman ile sadık müşterilere dönüştürebilirsiniz.

4. Tekrar satın almaları insanları teşvik edersiniz

Sosyal medya ile, işletmeniz takip eden insanları devamlı ürün veya hizmetleriniz ile ilgili bilgilendireceğimiz için insanlar sizin ile her an iletişimde kalacaklardır. Yeni ürünler, sınırlı süreli promosyonlar (indirimler) ve daha fazlası hakkında gönderiler, kullanıcıları işletmenizden satın almaya ve ürün veya hizmetlerinizi platformda arkadaşları ile paylaşmalarına teşvik edeceğiz.

5. Değerli müşteri adayları oluşturursunuz

Sosyal medya da B2B şirketler için yararlıdır. Aslında, B2B (işletmeden işletmeye) pazarlamacıların yüzde 40’tan fazlası Facebook üzerinden müşteri kazanır. Birçok işletme bunu göz ardı etse de, sosyal medyada büyük bir posta bulunur. Bu yüzden değerli müşteri adayları oluşturmanıza yardımcı oluruz.

Google Maps'te 5 üzerinden 4.9 değerlendirme aldık!

Olumlu dönüşler ile hızlı bir şekilde büyüyoruz. Siz de bir yorum yapmak isterseniz lütfen düşüncelerinizi bizim ile paylaşın! Yorum Yapmak İçin Tıklayın