roket gibi hosting

Hosting Nedir?

Hosting websitelerinin bulunduğu kabinli bilgisayarlardır. Bir ziyaretçi adres satırına domain (alan adınızı) yazdığında browser yani tarayıcı ilk önce sunucuya istek gönderir bu istek o kadar hızlı bir şekilde gerçekleşir ki siz göz açıp kapatana kadar siteye girmiş olur. Sunucudaki site dosyalarınız sayesinde site ziyaretçiye açılır. Bu yüzden hosting 7/24 çalışır bir durumda olmalıdır ki ziyaretçiniz sitenize girebilsin. Baytronik 4 ayrı sunucuda hizmet vermektedir.

Yani Türkiye’deki lokasyonda oluşabilecek arıza veya kapanma olduğunda ziyaretçi Fransa’daki lokasyona yönlendirilir böylelikle site bir noktada değil 4 noktada aktif olarak çalışır. Biz bunu uçak motorları olarak görürüz. 1 motor arızalandığında 2. motor devreye girer.

Verdiğimiz hosting hizmetinde kısıtlamaya asla gitmeyiz. Çünkü daima belirli bir alan sağlayan firmalar daha sonraları ek bir alan için ücret talep eder. Biz ek alan veya ücret gereksinimde bulunmamak için kullanıcılara normalden yüksek veri alanları sağlarız.

Hosting Paketlerini Karşılaştırın!

Baytronik olarak bir çok web barındırma alanları sunarız kullanıcılarımıza. Web sitenizi kullanımı çok kolay olan cPanel kontrol paneliyle mi yönetmek mi istiyorsunuz? o halde firmamızın çözümleri sizi çok şaşırtacak.

Şirketinizin mailleri için kesintisiz bir mail sunucusu mu arıyorsunuz? Hiç fark etmez alt yapımıza güveniyoruz. Asla sizi yarı yolda koymayacağına inanın.

Seçtiğiniz hizmet ne olursa olsun, en yüksek performansı beklediğinizi biliyoruz. Hosting paketinizi satın aldıktan sonra, Blog Hosting, CMS Hosting, e-Ticaret Hosting ve hosting için gereken tüm modül ve eklentilere erişim sağlayacak ve hostinginizi daha da güçlendireceksiniz. Aynı zamanda LiteSpeed Cache eklentisi ile WordPress hostinginizi daha da hızlandırabilirsiniz.

Paylaşımlı Hosting paketlerimiz en popüler paketimizdir ve müşterilerin % 90’ı için mükemmeldir. 24/7/365 Teknik Destek ,% 99,9 Çalışma Süresi Taahhüdü, 1 tıklama ile istediğiniz yönetim scriptini kurabilirsiniz.

hosting bulut sunucu

Blogunuzu, kişisel sitenizi veya haber sitenizi rahatlıkla hostinglerimizde barındırın.

  • Drupal, Joomla veya WordPress CMS ile oluşturduğunuz sitelerinizi güvende barındırın.
  • Magento veya Opencart ile bir mağazanız e-ticaret sitenizi sorunsuz barındırın.
  • Küçük işletme web sitenize veye kurumsal internet sitenizi %99 güncellenebilir şekilde paylaşın.
  • Yüzlerce e-posta adresiniz olsa bile geçikmesiz mail gönderin veya alın.
Menü