Gaziantep
360° Creative Ajans
Web Site Hız / SEO / Güvenlik Optimizasyonu

Günümüzde her web sitesi için zorunlu ve ihtiyaç hale gelen bu hizmeti en uygun fiyata satın almanız için çabalıyoruz.
Web site SEO optimizasyonu, Güvenlik optimizasyonu ve Hız optimizasyon hizmeti

Web Site Güvenlik Optimizasyonu

Kaliteli web site, başarılı güvenlik işlemlerinden geçer. Sitenizde zararlı olan tüm unsurları bulup, gerekli güvenliklerini sağlıyoruz.

Web Site Hız Optimizasyonu

2021 yılında Google yavaş siteleri adım adım tespit edip sıralamalardan düşürmeyi hedefliyor. Yeni yıla hızlı bir web sitesi ile girmek isteyenler için biçilmiş kaftan.

Web Site SEO Optimizasyonu

Web siteniz aramalarda istediğiniz konumlarda neden başarısız olduğunu tespit ediyor ve bir sitenin gerekli olan tüm SEO kusurlarını gideriyoruz.

Tek bir çatı altında üç büyük hizmet

Bir çok ajans bunların hepsi için ayrı ayrı hizmet ve ayrı ayrı ücret talep ederken, Baytronik hepsini tek bir çatı altında tek bir fiyatta topladı.

Web site optimizasyon hizmetini neden satın almalısınız?

Hız ve güvenlik SEO için ilk kriterlerden birisidir. Sağlam bina, sağlam temelden belli olur. Sitenizin güvenliğini ve hızını arttırmak rakipleriniz önünde 1-0 oyuna başlamanız demektir.

Web site optimizasyon hizmetini satın aldıktan sonra beni neler bekliyor?

Bu hizmeti satın aldığınızda sizi üç hizmet bekliyor olacak. 1- Güvenlik Optimizasyonu, 2- Hız Optimizasyonu, 3- SEO Optimizasyonu. Bu üç hizmeti tek bir pakette buluşturduk ve sizin için kullanıma sunduk.

Web Site Güvenlik Optimizasyonu

Bir sitenin temeli sağlam olduktan sonra saldırı alsa da asla kapanmaz. Çünkü temeli sağlam bir ev kolay kolay yıkılmaz. Web sitenizi de bir ev gibi düşünebilirsiniz. Web site güvenlik optimizasyonu sayesinde sitenizde bulunan açıklar, sorunlar, hatalar tespit edilerek güvenliği sağlanır. Bu hem ziyaretçileriniz için hem de Google için güzel bir gelişmedir. Günümüzde çok fazla siber saldırılar gerçekleştiriliyor bu saldırılar bir gün sizi de etkileyebilir. Bugün güvenlik optimizasyon paketimizi satın alın ve o gün geldiğinde ayakta kalın.

Web Site Hız Optimizasyonu

Google 2021 planını şimdiden açıkladı. Gelecek yıl hızlı web siteler daha avantajlı konuma geçecek. Hal böyle olduğu için artık hıza yatırım yapmanın zamanı geldi. Web site optimizasyon hizmetimizin içerisinde sitenizin hızı da bulunur. Web siteniz için gerekli hız ayarlarınız uzmanlarımız yapacak ve sitenizin desteklediği son hızlara kolaylıkla ulaşacaksınız. Hız optimizasyonu içerisinde aşağıdaki konu başlıklarının hepsi bulunur.

 • Görsellerinizi sıkıştırır ve yeni webp formatında yayınlarız.
 • Sitenizin tüm JS ve CSS dosyalarını tek tek optimize eder ve sıkıştırırız.
 • Sitenizde bulunan Google Fontsları yerel olarak yayınlamanıza olanak tanırız.
 • Cache teknolojini kullanarak sitenizi devamlı ziyaret edenler için hızlı açılmasını sağlarız.
 • Veri tabanınızı optimize eder verimli kullanmanızı sağlarız.
 • Resimlerin ziyaretçinizin ekranına geldiğinde yüklenmesini sağlarız böylelikle sitenizin boyutu da düşmüş olur.
 • GZip teknolojisi ile sitenizi baştan sona sıkıştırırız.

Böylelikle web siteniz eskisine göre hem daha performanslı çalışacak hem de Google Pagespeed ve GTMetrix’de yüksek puan almasına da yardımcı olacaktır.

Bu kadar bilgi kafi geldiyse iletişime geçmeye ne dersiniz?

Web Site SEO Optimizasyonu

Belki de son zamanlarda popüler bir konu haline gelen SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) her sitenin ziyaretçi çekmesine yardımcı oluyor. Şöyle düşünün bir web siteniz var ama Google gibi arama motorlarından ziyaretçi çekemiyorsunuz. Bunun başlıca nedenleri sitenizin popüler olmaması değil, iç ve dış optimizasyonunun doğru yapılmadığı olabilir.

Web site SEO optimizasyonu hizmetimiz ile bu sorunlara bir çözüm üretiyoruz. Bu hizmeti satın almanızdan sonraki aylarda sitenizde trafik artışında %100 garanti veriyoruz. Çünkü biz alanında ve sektöründe başarılı bir seo ajansıyız.

Web siteniz için SEO optimizasyonu yaparken neleri göz önüne alırız.

 • Sitenizin SEO analizini yaparız.
 • Bu analiz doğrultusunda sitenizin hatalarını tespit ederiz.
 • Kısa bir süre içerisinde sitenizin SEO optimizasyonunu gerçekleştiririz.
 • Başlık, Açıklama ve hedef anahtar kelimelerinizi oluştururuz.
 • Site içi seo çalışmalarını gerçekleştiririz.
 • Backlink çalışmalarını yürütürüz.
 • Hedeflediğiniz kelimelerde sitenizi göstermeye gayret gösteririz.

Müşteri Yorumlarımız

3ü1 arada hizmetimizi satın alan bazı müşterilerimiz

İletişime Geçin

Sıkça Sorulan Sorular

Web Site Optimizasyonu Nedir?

Web site optimizasyonu A ‘dan Z’ ye sitenizde bulunan tüm eksikliklerin giderilmesi için yapılan çalışmalara verilen bir isimdir.

Web Sitesi Güvenlik Optimizasyonu Nedir?

Web sitenizde bulunan güvenlik açıkların giderilmesi için yapılan işlemlere verilen bir isimdir. Güvenlik optimizasyonu ile siteniz tüm saldırılarda ayakta kalır.

Web Sitesi Hız Optimizasyonu Nedir?

Sitenizin açılış hızını arttırmaya yönelik yapılan işlemleri kapsar. Örneğin görsellerin boyutları ve en & boy oranların ayarlamasından, sitenin stil dosyalarının sıkıştırmasına varıncaya kadar yapılan tüm işlemlerdir.

Web Sitesi SEO Optimizasyonu Nedir?

Web sitenizin arama motorları için uygun hale getirilmesi için yapılan işlemlere SEO optimizasyonu denir. Bu işlemle arama motorlarının botları sitenizi daha iyi okuyabilecek, arama sonuçlarında (organik sıralamada) daha iyi sonuçlara ulaşabileceksiniz.