Blog

Web Tasarım Kampanya
Genel SEO Haberleri Web Tasarım Haberleri

Web Tasarım’da Fiyatları %60 indirdik!

Uzun zamandır web tasarım sektöründe kanayan yaranın başında hiç şüphesiz satış sonrası teknik desteğin kesilmesidir. Gaziantep web tasarım alanında web sitesi yapıldıktan sonra kısa bir süre sonra web site kapanıyor yada bir sorun olduğunda teknik destek alınamıyor.

Gerçek bir özgün tasarım yada özel tasarımların fiyatları haliyle yüksek oluyor bunun nedeni web tasarım bir emek hizmetidir ve uzun süre zaman harcayarak oluşturulan web sitelerin fiyatları yüksek oluyor. Hazır paketler genelde hazır siteler olduğundan dolayı fiyatları ucuz ve sürümden kazanılmaktadır. Buda büyük sorunlara zemin hazırlar, bir birinin aynı tasarıma sahip siteler Google tarafından ciddiye alınmaz ve bazen sıralamaya da sokulmaz.

Mükemmelliği arayanlara

Muhteşem Web Tasarım Kampanyası

Artık firmalar yada kişisel hayalindeki web siteye ulaşsınlar diye fiyatlarımızı evet tüm hizmet fiyatlarımızı %60 indirdik. Yaptığımız web tasarım projelerine + SEO hizmetinide katarak 31.12.2019 gece yarısına kadar 1 yıl domain + hosting + web tasarım ve SEO çalışmalarını toplam 1000 TL’ye indirdik. 24 saat teknik destek garantisi ve sektörel yükselme garantisi veriyoruz.

Hadi Başlayalım.

ilk .com alan adınızı belirleyin. Bu alan adı sizi internet’de müşterilerinizin bulabileceği şekilde olması gerekmektedir. Örnek vermek gerekirse www.baytronik.com alan adı bizim site adımızdır. Bu alan adını alarak ismimizi internetde tescillemiş oluruz. Alan adını belirledikten sonra sıra hosting seçimi var. Bu kampanyaya dahil hosting bilgilerimiz aşağıdadır.

Hosting Bilgileri

  • 4 CPU İşlemci
  • 4 GB RAM
  • 20 GB Depolama alanı
  • 200 GB Band Genişliği
  • 25 E-posta adresi
  • 24 Saat kesintisiz bağlantı
  • 24 Saat teknik destek

Tasarım Özelliği

Web tasarım’da en önemli unsur hiç şüphesiz duyarlı ve dinamik tasarımlardır. Biz buna responsive tasarım diyoruz. Bu tasarım çeşiti büyük ve küçük ekran cihazlarda site bozulmadan ve hızlı bir şekilde giriş yapmaktadır. Bu tür tasarımlar Google tarafından sevilir ve akıllı tv, bilgisayar, notebook, telefon ve tabletlerde bozulmadan görüntülenir. Örnek şuan okuduğunuz bu yazıyı telefondan okuyorsanız bilgisayardan, bilgisayardan okuyorsanız telefondan okumayı denediğinizde asla bozulmayacaktır. Aynı zamanda sektörel site tasarımlarında rakiplerinizi analiz ediyor ve eksikliklerini tespit ediyoruz. Böylelikle sitenizi rakiplerinden daha iyi bir şekilde oluşturuyoruz.

Siteyi Oluşturduk! Tamam ama reklam yoksa en iyi tasarım ne işe yarar?

Bu web tasarım kampanyamızın en önemli noktası hiç şüphesiz SEO (Google reklam) çalışması olmazsa ne işe yarar? Belirlediğiniz anahtar kelimelerde (aramada kullanılan kelime veya cümle) 5 tanesinde ilk sayfa garantisi veriyoruz. 1 yıl boyuna o kelimelerde ilk sayfada kalacaksınız ve bir yılın sonunda isterseniz bir daha çalışma yapabiliriz. 5 kelime ve yukarısı çalışmalar isterseniz ilk 5 kelime ücrete dahil olmayacaktır. Google SEO uzmanlarımız sayesinde tüm dijital reklam çalışmalarınız bizim elimizde filizlenecektir. En erken sürede meyvelerini toplayacağınıza canı gönülden inanıyoruz. Mevcut müşteri sayınızı arttıracağımızdan hiç şüpheniz olmasın.! Hadi bu fırsatı kaçırmadan sizinde bir web siteniz olsun. Aşağıdaki formu doldurarak size anında ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir