Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarımı; grafik ve metinlerin bir araya gelerek sizleri ve işlerinizi internete taşıyan argümanlardır. Bir diğer önemli unsurda işlerinizi, ürünlerinizi internet de tanıtmanın temel taşıdır. Web sitelerinizi tasarımı ne kadar kullanılabilir olursa o kadar güven verir.

Günümüzde her iş sektörü İnternet üzerinden tanıtımı yapıyor ve işlemlerini buradan gerçekleştiriyor. Arama motorlarında aradığımız her bilgiye anında ulaşıyor ve etkileşime giriyoruz. Bu yüzden işinizi bu gelişen teknolojiye entegre etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde rakipleriniz sizden bir adım önde olacaktır.

Web Tasarıma Genel Bakış

Günümüzün dijital dünyasında, web siteniz müşterileriniz ile firmanız arasındaki ilk etkileşim yeridir.

Bu nedenle kullanıcıların %95’i web sitenizin tasarımı ile ilgilenir. Ayrıca, web sitenizin tasarımı işletmenizin gelir kaynağı üzerinde büyük bir etkiye sahip olmasının nedeni de budur.

Bu nedenle, sizin gibi işletmeler web sitelerini yeniden tasarlıyor yada bizim gibi profesyonel web tasarım ajansları ile iş birliği sağlıyorlar.

Profesyonel uzmanlarımız sayesinde benzersiz web site tasarımları yapmakla kalmıyor ayrıca taklit edilemez başarılara birlikte imza atıyoruz.

Hemen şimdi iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz ve aklınızdaki web tasarım projelerini birlikte hayata geçirebilir yada

Bize aşağıdaki telefondan ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Çözümleri

Web Tasarım Süreçleri

 • Tanışma

  Baytronik ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren bizi tanıma fırsatı yakalamış olursunuz. İlk önce konumunuza göre yüz yüze bir kaç toplantı gerçekleştiririz. Sizi yakından tanımak, işleriniz ile ilgili detaylı bilgi almak isteriz.

 • Analiz

  Yaptırmak istediğiniz web tasarımı çok iyi anlarız, aklınızdaki örnek siteyi analiz ederiz. Bunu yapmamızın yegane nedeni hiç şüphesiz size en iyi web tasarım örneğini çıkartmak.

 • Tasarım

  Analiz ve anlama işlerimiz bittiği zaman işe koyulmak için kollarımızı sıvarız. Size, sizi yansıtacak ve müşterileriniz için hoş web tasarımı grafik tasarım araçlarımız ile örnek tasarımını çıkartırız.

 • Web Yazılım

  Size hazırladığımız web tasarım örneğini beğenmeniz halinde bunu özel yazılım teknikleri ile kullanılabilir kılarız. Bu süreçte sitenize özel yönetim yazılımını hazırlarız. Yani bir yönetim paneli inşa ederiz.

 • Test

  Her insan hata yapabilir buna web tasarım ajansları da dahildir. Genellikle her şey bitse bile bir test süreci oluştururuz. Böylelikle sitenin tüm hatalarını tespit eder hata yoksa bile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ekleme ve çıkartma yaparız.

 • Ve Yayın

  Her şey bittikten sonra sizden de olumlu cevap alındığında yeni ve şık web tasarımınız yayına girer. Bu işlemden sonra tek yapmamız gereken mobil uyumlu sitenizi arama motorlarına eklemek ve optimize etmek. Kısaca SEO Yapmak!

Tüm bu süreç titizlikle yürütülür ve örnek siteler devamlı kendi sitemize kurulur.

Baytronik Web Tasarım Hizmetinin Özellikleri

Web tasarım ekibimiz size yaptırmak istediğiniz web sitesinin tüm süreçlerinde yardımcı olmak için hazır beklerler. Yaptırmak istediğiniz projeleriniz için fiyat, anlaşma, bilgi alma, destek almak gibi bir çok konuda size yardımcı olmaktan onur duyarlar.

Web tasarım hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi alın.

seo

SEO Optimizasyonu

Web site tasarımınız arama motorları için en iyi şekilde tasarlanır. Bizim işimizin temeli dijital pazarlama olduğu için web sitenin temelinden yayınlanmasına kadar ki tüm süreçte kod, tasarım, içerik süreçleri tamamen Google uyumlu olarak gerçekleştirilir.

SEO; arama motorlarında organik sıralamalar da web sitenizi yükseltmek için yapılan tüm çalışmaları kapsar.

Web sitenizden müşteri kazanmanız, yeni ziyaretçi almanızın yolu profesyonel bir şekilde hazırlanmış web sitesinden geçer. Sektörünüz ile alakalı arama sonuçlarında görünür ve bilinirliğe sahip olan web siteniz, potansiyel müşteri olabilecek kullanıcılar tarafından daha fazla tıklama ve trafik kazanabilir ve bu da daha fazla iş yerinize müşteri çekebilmeniz, online satış yapmanız, iş teklif talebi ve daha fazlasına dönüşebilir.

Sektörde özellikle SEO alanında kendini kanıtlamış ve online eğitimler veren uzmanlar tarafından web siteniz optimize edilir. Uzmanlarımızın çalışması, web sitenizin yalnızca iyi görünmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda arama sonuçlarında da iyi sıralanmasını sağlar.

SEO ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz SEO sayfamızı ziyaret edin.

web-site-sayfalari

Web Sitesi Sayfaları

Web site tasarımlarınızı oluştururken tüm sayfa yapısını ön görürüz. Web siteniz için oluşturacağımız tüm sayfalar için ekibimize güvenebilirsiniz. İster bir e-ticaret mağazası, isterseniz de gerçek bir mekanda faaliyet gösteren bir işletme  olun, tasarımcılarımız şirketiniz ve firmanız için hedef kitlesine ulaşması, bilgilendirmesi ve bunu müşteriye dönüştürmesi için gerekli tüm web sayfalarını oluşturur.

Profesyonel bir dijital pazarlama ajansı olduğumuz için dilerseniz web siteniz için içerik pazarlama hizmeti de sunabiliriz.

Özelleştirilebilir Web Tasarım

Özel Yönetilebilir Web Site Şablonları

Yaptığımız web site tasarımları; markanızı ve prestijinizi yakalaması esastır. Bu çizgiyi asla bozmadan size yakışacak tasarımlar üretiyoruz ama önce. Yaptığımız web site tasarımları sınırsız tasarım ve stil seçeneği içerir ve bunun bir sonu yoktur.

Bu yüzden yaptığımız tüm işlerde müşterilerimiz web sitesi üzerinde özellikle görünüm üzerinde bir çok değişiklikler yapabilmekteler.

Şirket, firma veya küçük bir işletme olun hiç fark etmeden hem sizi yansıtacak hemde ürün veya hizmetlerinizi en iyi şekilde sergileyecek bir tasarıma ihtiyacınız varsa Baytronik size yardımcı olmak için burada.

Yaptığımız bazı etkileyici tasarım örnekleri şu şekilde;

 • Basit ama ilgi çekici
 • Orta düzey şablonlar
 • Üst düzey premier tasarımlar
 • Dünya standartlarında global stiller

Bunlardan hangisini tercih etmeniz konusunda hiç bir fikriniz yoksa veya web tasarım işine uzaksanız kesinlikle size özel bir proje sorumlumuz ile telefonda görüşebilirsiniz. Hemen aramak isterseniz 0551 598 5198.

mobil uyumlu web tasarım

%100 Mobil Uyumlu (Responsive) Web Tasarım Hizmeti

Web tasarım hizmetlerimiz %100 Responsive tasarımlardır yani mobil, tablet, akıllı televizyonlar ve bilgisayarlarda sorunsuz çalışır. Ekran büyüdükçe tasarımda genişler, ekran küçüldükçe tasarımda küçülür. Hali hazırda İnternet sitelerin %90 oranında bu özelliği kullanmaktadır. Google artık mobil cihazlar için mobil tasarımı iyi bir sıralama almanız için şart koşmaktadır.

Eğer mevcut web siteniz mobil cihazları desteklemiyorsa bu kötü bir haber işte çünkü Google sıralamanızı mobil cihazlar için düşürür ve potansiyel müşterilerinizi kaybetmeye başlarsınız.

Baytronik olarak yaptığımız tüm web projelerinde duyarlı ve mobil uyumlu siteler oluştururuz.

Baytronik Yönetilebilir Web Tasarımlar Yapar

Yönetilebilir (CMS) Web Yazılımları

Web yazılımları, web tasarımın ayrı bir koludur. İster bir E-ticaret sitesi oluşturmak isteyin, isterseniz de bir blog sitesi yönetilebilir olması muazzam bir değer katar. Size ek bir iş yükü bindirmek yerine bu yazılım ile tüm işlemleri ve işleri kolaylık ve zahmetsizce yaparsınız. Web yazılımı ile sitenizdeki tüm içerikleri yönetebilir, düzenleyebilir veya ekleyebilirsiniz.

Bu harika değil mi?..

Uzmanlarımız sitenizin büyüklüğüne ve kullanmak istediğiniz şekle göre size özel bir CMS (web yazılımı) sunarlar. Kurumsal, kişisel, e-ticaret vb. kullanım alanlarınıza göre yazılım hazırlarlar.

Eğer WordPress tabanlı bir web tasarım yaptırmak isterseniz özel fiyat almak için iletişim sayfamızı ziyaret edin.

Tam zamanlı hizmet sunan bir dijital pazarlama ajansı olarak, web tasarım ihtiyaçlarınızı sorunsuzca karşılayabiliriz. Web tasarım hizmeti konusunda size unutamayacağınız bir İnternet sitesi deneyimi sunabiliriz.

Kontrol Listesi

Web Sitesi Tasarımı hakkında daha fazla bilgi edinin

Bir web sitesi kurmanın maliyeti nedir?

Bir web sitenin maliyetinin hesaplanması sitenin büyüklüğüne göre değişiklikler gösterebilir. Örneğin; Sayfa sayısı, tasarım düzeyi, zaman gibi bir dizi faktörler web tasarım fiyatlarını etkilemektedir.

Net bir rakam vermemekle; 1.000₺ ile 15.000₺ arası bir rakam olabilir. Net tutarı öğrenebilmek için tasarım ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Web sitemin adresi ne olacak?

Bu tamamen size kalmış bir seçimdir. Genellikle .com adresleri popüler olsa da alacağınız site adresi (URL) sınırlı bir seçim sunabilmektedir size. Bunun nedeni şirketiniz ile alakalı adresleri başkaları almış olabilir bu gibi durumlarda alternatif site uzantıları bulunur. Örneğin; .net, .org gibi uzantılarda seçebilirsiniz.

Ama ne olursa olsun siteniz size ait bir domain adresinde yayına girer.

Ziyaretçilerim siteme nasıl ulaşacak?

İnsanlar, web sitenizi İnternet tarayıcılarının adres çubuğuna site adresinizi yazarak, sizin veya sektörünüz ile ilgili anahtar kelimeleri Google gibi sitelerden arayarak veya sitenizi ziyaret ettirmeye yönlendiren (hem reklam kampanaları hem de farklı site tanıtım yazıları) sitelerden ulaşabilirler.

Web sitem mobil uyumlu mu olacak?

Kesinlikle evet! web siteniz tamamen mobil (telefon) uyumlu olacak. Sadece mobil de değil tablet, notebook, masaüstü, akıllı saat, bilgisayarlar hatta akıllı televizyonlarda sorunsuz bir şekilde gözükecek. Böylelikle insanlar karmaşa yaşamayacak sitenizde kolaylıkla gezebilecekler.

Mobil için özel bir sayfamı açmalıyız?

Hayır, mobil kullanıcılar için ayrı bir web sitesi açmamıza gerek yok. Size yapacağımız web site tamamen mobil uyumludur zaten. Ama ziyaretçileriniz için nasıl kolay oluyorsa o şekilde de yapabiliriz. Bu tercih tamamen size bağlıdır.

Web sitemin trafiğini (ziyaretçisini) nasıl arttırım?

Web sitenizin trafiğini arttırmak için sayısız yollar vardır. Ama en çok tercih edilen yöntem hiç şüphesiz SEO’dur. SEO ile hem marka bilinirliğiniz arttar hemde sitenizin güveni. Çünkü ücretli reklamlara göre ziyaretçiler daha çok güveniyor.

SEO ile ilgili bilgi almak isterseniz SEO sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Web sitem arama motorlarında gözükecek mi?

Her ne kadar arama motoru optimizasyonu yaptırmasanız bile yaptığımız siteler Google’in anlayacağı şekilde yapılır. Bu yüzden doğal ve zaman içerisinde siteniz aramalarda gözükmeye başlayabilir.

Sadece Google’da değil aynı zamanda Yandex, Bing, Yahoo gibi büyük arama motorlarında da siteniz gözükür.

Bir web sitesinin tasarlanması ne kadar sürer?

Ortalama olarak en az 5 iş günü en çok da işin büyüklüğüne göre 30 günde sürebilir. Unutmayın kaliteli iş için zamana ihtiyaç vardır. Acele ederek yapılan iş daha sonra büyük sorunlara davetiye çıkartabilir.

Baytronik hangi hizmetleri sunar?

Baytronik; 360 derece bir dijital pazarlama ajansıdır. Yani bir sitenin tasarımı, yayını, yönetimi ve reklamları gibi geniş çaplı bir hizmet sağlar. Ama yinede aşağıdaki hizmetler için linkleri takip ederek tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 • Web Tasarımı
 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
 • Kurumsal Web Tasarımı
 • E-ticaret Web Tasarımı
 • Blog ve Dernek, Kuruluş
 • İçerik Editörlüğü
 • Sosyal Medya Pazarlası
 • Sosyal Sitelerde Reklam
 • Özel Web Yazılımı
 • İnternet Pazarlama Kampanyaları
 • ve daha fazlası!
 • Tüm süreci nasıl takip edeceğim?

  Bizim ile çalışmaya başladığınız andan itibaren ne kadar şeffaf çalıştığımıza şahit olacaksınız. Öncelikle siteniz için yürüttüğümüz tüm çalışmaları haftalık, aylık rapor olarak alabilir yada SEOdion APP uygulamamızdan anlık çalışmaları takip edebilirsiniz.

  Nasıl teklif alabilirim?

  Bu sayfanın en altında teklif al formu bulunmaktadır. Bu formu eksiksiz ve doğru doldurdunuz da bir uzmanımız sizin ile iletişime geçerek detaylı ayrıntılar verecektir.

  Unutmayın; web tasarım teklif formu sadece sizin bize vereceğiniz bilgilere göre işler ve net bir tasarım fiyatı almak için bize aklınızdaki siteyi eksiksiz anlatmaya çalışın. Gerekirse örnek bir kaç site gönderin.

  Bir web tasarım uzmanıyla yüz yüze görüşmek ister misiniz?

  Web Tasarım ile ilgili Sorulan Sorular

  Web tasarım ajansı

  Referanslarımız

  Yaptığımız işlerimizi merak mı ediyorsunuz? Aşağıdaki bir kaç web tasarım projemize göz atın yada tüm referanslarımız ve başarı hikayelerimizin olduğu markalarımız sayfamızı ziyaret edin.

  Web Tasarım Örneği 2
  Web Tasarım Örneği 3
  Web Tasarım Örneği 1
  Web Tasarım Örneği 4
  Abbas Yayla

  Olumlu: Değer, Kalite, Profesyonellik, Yanıt verme
  İşinin uzmanı ve kaliteli bir web tasarım ajansı. İşini hakkıyla yapan Mustafa beye çok teşekkür ediyor ve hizmetlerinin devamını diliyorum👏🏿👏🏿👏🏿

  Abbas Yayla
  Zeynep Eryaman

  Bize yaptıkları web site sayesinde yurt dışındaki müşterilerimize çok rahat ulaşabiliyoruz. İngiltere, Arabistan, Fas ve İspanya’dan doğal bir şekilde müşterilere ulaşabiliyoruz. Başarılarının devamını dilerim web tasarım ve seo hizmeti alacaklara kesinlikle tavsiye ederim.

  Zeynep Eryaman
  Rabia Yurt

  Gayet tecrübeli zamanında teslimat ve en güzeli hep işinin arkasında duran bir tasarım firması. Tavsiye eder referans olurum.. Bana yaptıkları web tasarım ile gerçekten işlerim açıldı. Tek sorun sitemin yavaş açılması diye düşünürken sadece renkleri bile değiştirmek yetti.

  Rabia Yurt
  Barış Önder

  Gaziantep’in güzel ve kaliteli reklam ajansı. Bu firmadan hizmet almak ayrıcalıktır. İşlerini güzel ve zamanında yapıyorlar.

  Barış Önder
  Web Tasarım

  Neden?

  Neden Baytronik

  • Başarılı Tasarımcılar

   Web tasarım uzmanlarımız bu iş yaratılmıştır! size unutamayacağınız bir web tasarım ve web yazılım deneyimi sağlarlar.

  • Mutlu Müşteri

   Bir çok şehir ve bir çok sektörde %98 mutlu müşterilerimiz bulunuyor. İşimizi severek yaptığımız için müşterilerimizde bizi seviyorlar.

  • Uzun Yılların Deneyimi

   Uzun yıllardır verdiğimiz hizmetlerden edindiğimiz deneyimlerle bugüne kadar geldik. Web tasarıma olan tutkumuz, sevgimiz bizi diğer firma ve ajanslardan ayıran en önemli özelliğimiz.

  • Öğreticiyiz

   Sadece hizmet sağlamıyoruz ayrıca bu işte eğitim videoları çekiyor, ücretsiz olarak insanların da öğrenmesini sağlıyoruz. Kısaca biz öğretici bir firmayız.

  Eğer işte aradığım web tasarım ajansı bu diyorsanız iletişime geçin!

  Kaliteyi

  Ücretsiz Deneyin

  Size özel web tasarımınızı ücretsiz test edin. Beğenmezseniz, sınırsız revize ederek satın alın.

  • Projenizi Anlatın

   Bize detaylı bir şekilde aklınızdaki web tasarım projeniz hakkında bilgiler verin.

  • Size Bir Demo Hazırlayalım

   Aklınızdakileri projeyi çok iyi kavradığımızda uzmanlarımız sizin için bir demo yapacak ve beğenimize sunacaklar.

  • Start verin!

   Eğer size hazırlayacağımız demo hoşunuza giderse, en kısa sürede web sitenizi hazırlarız ve yayına veririz.