Gaziantep
360° Creative Ajans

WordPress Danışmanlığı

WordPress Danışmanlık Hizmeti

WordPress, piyasadaki en popüler içerik yönetim sistemlerinden (CMS) biridir ve web tasarımcılar ve kişisel blog yazarları için harika bir platform oluşturur. WordPress sadece kişisel blog siteleri oluşturmanıza değil, küçük ve orta ölçekli işletmeler içinde mükemmel çözümler sağlar. Bu sayfa WordPress danışmanlık ve uzmanlığı hakkında size bilgi verir.

wordpress sitesi
ipad
Mükemmel, Kaliteli ve Garantili

WordPress Konusunda Size Nasıl Yardımcı Oluruz?

WordPress Tasarım Hizmeti
WordPress sistemi üzerine ister özgün, isterseniz de beğendiğiniz bir HTML tasarımı kolaylıkla bu sisteme giydirebiliriz.
WordPress SEO Hizmeti
WordPress sitenizi tamamen arama motoru optimizasyonuna hazırlarız. WordPress siteniz için hem iç hem de dış seo çalışmasını yapabiliriz.
WordPress Güvenlik
WordPress siteniz de güvenliğe mi ihtiyacınız var? Tüm saldırıları, Spamları ve botları sitenizden uzak tutmanız için çalışmalar gerçekleştiririz. Hosting ve WordPress siteniz için güncel güvenlik modülleri ile sitenize yapılan tüm saldırıları da engelleriz.
WordPress Optimizasyon
WordPress sitenizi kısa bir süre içerisinde hem dış görünüşünü hem de yönetim panelini optimize ederiz. Böylelikle daha stabil çalışır.
Sitenizi WordPress'e Taşırız
Eğer WordPress kullanımı size kolay geliyorsa, eski sitenizi sorunsuzca WordPress’e geçiririz. Kaldığınız yerden daha iyi sistemle devam edersiniz.
WordPress Bakım Hizmeti
WordPress sitenize belirli aralıklarla bakımı yapılması şart! çünkü zaman içerisinde yavaşlar, veri tabanı şişer ve randımanlı çalışmasını sürdüremez. Böyle durumlar olmasın diye düzenli bakım hizmeti satın almalısınız.
Wordpress
WordPress Kurulumu
WordPress Tema Kurulumu
WordPress Eklenti Kurulumu
WordPress Türkçeleştirme
WordPress Hızlandırma
WordPress Site Taşıma Hizmeti
WordPress SEO Hizmeti
Wordpress Uzmanı

WordPress Kullanmak İçin Nedenler

WordPress mevcut olan tüm internet sitelerinin %38’ini domine ediyor. Haliyle Google’da bu sistemi benimsiyor. Sırf bu yüzden bile WordPress kullanmak mantıklı bir sebep sunuyor. Sadece bu da bitmiyor, WordPress kullanmak için birçok neden var. Aşağıdakiler size bu sistemi kullanmanız için bile mükemmel neden verir.

 • Kullanımı kolaydır.
 • Binlerce insan bu sistemi geliştirir.
 • Güvenlidir.
 • İstediğiniz temaları yapar, binlerce ücretsiz temaları da kullanabilirsiniz.
 • İhtiyacınız olan birçok eklenti, kütüphanesinde bulunur.
 • Devamlı güncellenir.
 • Kod bilgisi olmadan da başarılı web siteler çıkartabilirsiniz.

Neden WordPress Danışmanlık Hizmeti Almalısınız?

WordPress danışmanlık hizmeti ile sorunsuz bir deneyim yaşamanız kaçınılmazdır. Çünkü WordPress tıpkı Android telefonlara benzer, çok fazla özelleştirme sunar ve zaman içerisinde hantallaşmaya başlar. Bu gibi durumlarda sitenizde sorunlar yaşamaya başlarsınız ve profesyonel destek ararken genelde daha fazla sorunlara yelken açabilirsiniz.

Çünkü;

 • İnsanlar kendilerini WordPress uzmanı olarak tanıtırlar.
 • Çok fazla bu konuda bilgi kirliliği bulunur.
 • Herkes sorunu farklı şekilde çözmeye kalkar.
 • İki eklenti kullanıp “0” kod bilgisi ile WordPress danışmanlık hizmeti verirler.

Gibi durumlarda genelde sitenizin yedeği kaybolur ve yaptığınız ve verdiğiniz tüm emek boşa gider. Bu gibi durumlar ile tabii ki karşılaşmadan güvenli, kaliteli hizmet almak mümkün. Mesela Baytronik sizin için profesyonel anlamda WordPress danışmanlık hizmeti verir. Garantili ve %100 güvenlidir!. Ayrıca Faturalı bir şekilde bizden WordPress hizmeti alabilirsiniz.

Hizmeti satın aldığınızda bir siteye ne yapılması gerekiyorsa eksiksiz ve ivedi bir şekilde yaparız. Bünyemizde bulunan WordPress uzmanları tarafından eksiksizce web sitenizin operasyonu gerçekleştiririz.

Peki WordPress Uzmanımız size nasıl yardımcı olur?

WordPress sitenizin kurulumunu gerçekleştirir, gerekli eklentileri yükler, eklenti ayarlarını yapılandırır, temanızı kurar, temanızın Türkçeleştirmesini eksiksizce yapar. Ayrıca gerekli sayfaları oluşturur, içeriklerini yazar. Yazılan içeriklerin hem dış SEO çalışmasını hem de site içi SEO çalışmalarını yapar. İletişim formlarının STMP ayarlarını yapar, başlık ve açıklamalarını eksiksiz yapar.

WordPress hız optimizasyonunu gerçekleştirir, görsellerini sıkıştırır, CSS ve JS dosyalarınızı birleştirir. Google Pagespeed ve GTMetrix üzerindeki hız puanlarınızı arttır. Bununla birlikte sitenizi Google ve Yandex arama motorlarına ekler ve site haritasını gönderir.

Gördüğünüz gibi WordPress uzmanımız size gerekli olan tüm işlemleri eksiksiz bir şekilde yapar ve size rapor olarak sunar.

Bazı müşteri yorumlarımız

WordPress uzmanlık hizmetimizi kullanan müşterilerimizden bazılarının yorumları.

Sitemin Hızı %60 Arttı!
musteri 1

Sitemin Hızı %60 Arttı!

Uzun zamandır denemediğim eklenti vb. kalmadı ama bir türlü 30'ları geçemiyordum Google Pagespeed skorunda şuan sitem mobil 70, masaüstü 80 küsur oranlarında.

musteri 2

WordPress Temamı Değiştirdim.

2010 yılından beridir aynı tema ile devam ediyordum artık rekabet durumu da arttığı için istediğim bir temayı kurdurdum. Hızlı ve sorunsuz bir hizmet aldım. Bu durum için kendilerine teşekkür ederim.

WordPress Temamı Değiştirdim.
wordpress kampanya

200 ₺ Başlayan Fiyatlar

WordPress Danışmanlık Hizmeti

Profesyonel olarak WordPress danışmanlık ve uzmanlık satın almak istemez misiniz? Bugün iletişime geçin 200 ₺ ile başlayan fiyatlarla kurumsal düzeyde danışmanlık hizmeti alın.
İletişime Geçin

Sıkça Sorulan Sorular

 

WordPress Uzmanlığı Nedir?

WordPress uzmanlığı; WordPress sitemlerini kullanan ve bu konuda uzmanlaşmış insanlara denir. Örneğin: Gözü kapalı bir şekilde yönetim panelini kullanabilen, istedikleriniz doğrultusunda eklenti yazabilen ve bir HTML temayı WordPress sistemine entegre eden kişilere de denir.

WordPress Danışmanlık Hizmeti Nedir?

WordPress danışmanlık hizmeti; ihtiyaçlarınız doğrultusunda size yardımcı olabilecek, stratejiler oluşturabilecek ve size bir yol haritası çıkartabilecek konuları kapsar. Kısacası sormak istediğiniz sorulara cevaplar üretilir. Bu konularda size yardımcı olmaya danışmanlık denir.

Neden Bir Danışmana / Uzmana İhtiyacım Var?

Bir kumaşı terzi keser, biçer ve diker ortaya muhteşem kıyafetler çıkar. Tıpkı bu iş de buna benzer. İşi uzmanına verdiğinizde ortaya daha şahane yapılar çıkar. Tıkandığınız konularda her an desteğe ihtiyacınız olabilir ya da vaktiniz kısıtlıdır, öğrenmek için zamanınız olmayabilir. Bu gibi durumlarda bir uzmana ihtiyacınız olacaktır.

Freelance Çalışan mı? Yoksa Ajans mı?

Serbest (Free lance) çalışanların %90’i vergi mükellefiyeti yok. Bu yüzden sorun yaşadığınızda muhatap olabileceğiniz kimseyi bulamazsınız. Türkiye’de çok sağlam free lance WordPress uzmanı var evet, ama onlara da ulaşmanız ve fiyat konusunda anlaşmanız zor olabilir. Böyle durumlarda ajanslar ile çalışmak hem güvenlidir hem de yasal olarak sorumlulukları olur. Bu yüzden bizim gibi firmalar ile çalışmanız sizi güvende hissettirir.