Wordpress’i Tanıyalım

Wordpress Nedir? Wordpressi Tanıyalım
Videolar
WordPress’i Tanıyalım

WordPress sistemi ile ilgili detaylı bilgi alın, WordPress eğitim videosu ile WordPress sitenizin yönetim panelini uzman gibi kullanın. WordPress İnternet sitelerinin %38’ini domino eden bir sistem olduğu için öğrenmenizi şiddet ile önermekteyiz. Bu yüzden size özel tam 1 saatlik bir video çektik. Umarım beğenirsiniz.

Ayrıca WordPress Rehberimdeki Yazıları da Okumanızı Öneririm

WordPress ile ilgili diğer bağlantılar

WordPress indirmek ve bilgisayarınıza veya hosting hesabınıza kurmanız için aşağıdaki sitelerden bilgi ve destek alabilirsiniz.

WordPress indirmek için buradaki adresi kullanabilirsiniz.

WordPress’i bilgisayarınıza kurmak ve lokal olarak kullanmak isterseniz aşağıdaki bağlantıdan XAMPP indirebilirsiniz.
https://www.apachefriends.org/tr/index.html

Profesyonelce hazırlanmış WordPress temalarını da themeforest.net adresinden satın alabilirsiniz. Tema satın alırken dikkat edilmesi gereken konumuza da buradan ulaşabilirsiniz.

WordPress Admin Panel Kullanımı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

WordPress konusunda acemi iseniz ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki soru cevap bölümümüz size yardımcı olacaktır. Eğer WordPress kullanımı konusunda hala aradığınız cevabı bulamadı iseniz lütfen bizim ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

WordPress Nedir?

WordPress ücretsiz ve yüzlerce geliştiricisi olan web site tasarım, yönetim ve yayınlama aracıdır. Ücretli ve ücretsiz sürümleri bulunan bu sistem ile hiç bir kod bilgisi olmadan dahi profesyonel web siteleri hazırlayabilirsiniz.

WordPress Yönetim Paneli Kullanımı Zor mu?

Hayır! WordPress kullanmak çocuk oyuncağı gibidir. Hiç bir bilgi ve birikim olmadan rahatlıkla yönetim sayfası ile sitenizde bir çok yeri değiştirebilir, güncellenebilir veya oluşturabilirsiniz.

WordPress Ücretli mi?

Ücretli ve ücretsiz iki versiyonu bulunmaktadır. Ücretsiz versiyonunda wordpress.com uzantılı bir domain ile giriş yapabilirsiniz. Yada kendinize özel bir domain ve hosting satın aldıktan sonra kendi alan adınız ile işe koyulabilirsiniz.

WordPress Eğitimi Ücretli mi?

Hayır WordPress eğitimimiz ücretsizdir ve Youtube kanalımızdan bu eğitim videolarımıza ulaşabilirsiniz. Güncel videoları kaçırmamak için takip etmeyi unutmayın.

WordPress Nasıl Kurulur?

WordPress indirdikten sonra özel bir hosting paketiniz varsa buraya tüm dosyalarınızı atarsanız sitenize WordPress kurma işlemini başlatmış olursunuz. Yada her hangi bir lokal host programı kurduğunuzda bilgisayarınıza, iş veya ofis bilgisayarınıza da WordPressi kurabilirsiniz.

WordPress Nasıl Kullanılır?

Baytronik

WordPress için sayfamızın üstünde bulunan bir saatlik eğitim videomuz ile sizde WordPress sitenizi kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca sitenizde bulunan içerikleri, güncelleyebilir, yayınlayabilir, silebilirsiniz. Profesyonel WordPress uzmanı olmanıza da gerek olmadan rahatlıkla panelinizi kullanın.

WordPress Temalarını Dakikalar İçinde Türkçeleştirin. yazımızıda okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir