Yandex Mail’e İmzanızı Ekleyin

Yandex Maile İmza Ekleme
Pazarlama Rehberleri
Yandex Mail’e İmzanızı Ekleyin

Günümüzde çok fazla e-posta gönderimi sağlanıyor, özellikle kurumlar bir biri arası bir hayli fazla mail gönderimine devam ediyor, bu onları sözü yazıya dökme eylimine yöneltiyor. Hal böyle olunca bir çok mail hesapları spama dönüşüyor yada gönderilen mailler spam (gereksiz) kutusuna düşüyor.

Kurumlar Farklı E-posta Servislerini Kullanıyor

Kurumsal firmalar bu tür spama düşmemek için farklı farklı e-posta servislerini kullanıyor. Gmail, Yandex Mail, Outlook gibi bu servislerde gönderilen mailler gelen kutusa düştüğü için tercih ediliyor. Bu yazımızda kurumlar Yandex Mail servisini kullandıklarında gönderilen e-postaların gönderici altına imzalarını yada bir takım bilgiler yazmak isteyebilirler buradaki yöntem ile kolay yoldan giden maillere imzanızı yazabilirsiniz.

Yandex Mail İçin İmza Ayarları

Yandex Mail için imza ayarları yapmak için ilk önce https://mail.yandex.com.tr/ adresine gitmeniz gereklidir. Bu adrese gidip giriş yaptıktan sonra aşağıdaki görsel ile karşılacaksınız. Burada sağ üst köşede işaretlediğimiz alanı tıkladıktan sonra, Kişisel bilgiler, imza, resim butonuna tıklıyacaksınız.

Yandex Mail İmza Ayarı

Kişisel bilgiler, imza, resim butonunu tıkladıktan sonra, açılan sayfada orta bölümde imza ekle butonu (sarı renk) ile belirtilmiş bölümü tıklayın. Aşağıdaki görselde bu bölümü göreceksiniz.

Yandex Mail İmza Ayarı

2. Bölümde imza ayarlarınızı kolayca yapabilirsiniz. İletişim bilgileriniz, site adresiniz, sosyal medya adresleriniz gibi özelleştirilmiş gönderilen maillere imzanızı ekleyebilirsiniz.

Mailleriniz İçin İmza Örnekleri

Aşağıdaki imza örneklerini indirip, kullanabileceğiniz gibi kendiniz için de düzenleyip, güzel imzalar oluşturabilirsiniz. Sonuçta gönderdiğiniz mailler de insanlar okuduktan sonra sizin ile hızlı bir şekilde iletişime geçmeleri gerekebilir. Buradaki asıl amacımız, adınız, soyadınız, telefon numaranız, sosyal medya hesaplarınız gibi sizin ile hızlı bir şekilde iletişime geçmelerine olanak tanımak.

Not: Aşağıdaki imza örnekleri, ganikose.com outlook imza örneklerinden alınmıştır, Via kısımından ulaşabilirsiniz.

mail imza örnekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir